Web Design Services

Analiza Obecności Twojej Firmy w Internecie oraz Audyt

Udana strategia cyfrowa opiera się na prawidłowej konfiguracji narzędzi służących do analizy Twojej strony internetowej i firmy.

Pełna analiza firmy

Kompletna analiza firmy oraz audyt obejmują badania strony internetowej i kampanii, aby uzyskać czytelną wizję Twojej branży. Analiza ta określa także Twoją aktualną pozycję na rynku, w odniesieniu do głównych konkurentów.

Dokładnie przeprowadzony audyt identyfikuje i koryguje potencjalne przeszkody, które mogą wpływać na wydajność Twojej strony oraz pomaga budować fundament dla zakrojonych na szerszą skalę cyfrowych działań marketingowych. Pełna analiza zawiera wszechstronne zalecenia projektowe, istotę strategii marketingowych oraz plan, który gwarantuje wsparcie dla Twoich potrzeb biznesowych i celów. Pozwala również określić oraz zdefiniować odpowiednie założenia i dążenia, które odgrywają ważną rolę w Twojej spersonalizowanej kampanii marketingowej.

Effective Web Development Solutions

Podczas ustalania celów i zadań dotyczących aktywności online naszych klientów, ściśle z nimi współpracujemy. Nasz zespół ekspertów korzysta z szerokiej gamy sprawdzonych w branży narzędzi, zasobów oraz technik służących przeprowadzeniu dokładnej analizy Twojej firmy, klientów i konkurencji. Na zakończenie wykonanej przez nas analizy oraz audytu przedstawiamy obszerny raport na temat naszych ustaleń, zawierający jasne i uzasadnione zalecenia dotyczące kolejnych kroków, które warto podjąć.

Bieżąca strategia wydajności

Informacje przedstawione w naszych raportach, pozwalają na uzyskanie jasnego obrazu sytuacji i mogą następnie pomóc zwiększyć bieżącą strategię optymalizacji wydajności.

Projekty optymalizacji zachowań

Jesteśmy w stanie skutecznie zaplanować projekty uwzględniające optymalizację zachowań, związaną z wykorzystaniem technologii przedsiębiorstwa. Wszystkie projekty są tworzone w taki sposób, aby były możliwie jak najbardziej skuteczne, jeśli chodzi o zaspokajanie potrzeb biznesowych oraz celów komercyjnych każdego z naszych klientów.

Effective Web Development Solutions

Oferujemy analitykę w czasie rzeczywistym, analitykę na stronie, analizę rynku, audyt treści, audyt konkurencji, audyt klienta i analizę wpływu. Tworzymy również „persony”, co jest skutecznym sposobem na zrozumienie potrzeb użytkowników, przy jednoczesnym ustaleniu priorytetowych funkcji i funkcjonalności spersonalizowanej strategii sukcesu. Niektóre z przydatnych funkcji naszego programu analitycznego obejmują: niestandardowe filtry, zautomatyzowane zadania, śledzenie zdarzeń, wizualizację ścieżek, konwersje wspomagane, przepływ odwiedzających, odwrotne ścieżki do celu oraz wiele innych usług zależnych od tego, co jest potrzebne Twojej firmie.

21

Firm Poddanych Analizie

12

Analiz Rynku

16

Audytów Treści

10

Audytów Klienta

13

Śledzenia zdarzeń

15

Analiz stron

Opowiedz nam o swoim projekcie

Pozwól nam z pasją rozwijać Twój biznes internetowy.

Uzyskaj profesjonalną analizę/audyt Twojej strategii marketingowej i brandingowej, dostosowany specjalnie do Twoich potrzeb.