Web Development Services

Filmowanie dronem w Zielonej Górze

Przygotowujesz dużą imprezę? A może przymierzasz się do startu w dużym przetargu, do którego potrzebujesz dokumentacji wizualnej wykonanej "z lotu ptaka"? Idealnym rozwiązaniem w takich sytuacjach będzie wynajęcie naszego operatora, wraz z profesjonalnym dronem, z kamerą o wysokiej rozdzielczości!

Najbardziej widowiskowo świat wygląda "z lotu ptaka". Imprezy masowe, wesela, a także wszelkiego rodzaju uroczystości rodzinne mogą zostać uświetnione realizacją, która zostanie nagrana z drona. Precyzyjne, wysokiej jakości ujęcia zachwycą nie tylko profesjonalistów, ale również laika, dla którego taka forma przedstawienia jakiegoś wydarzenia sprawi, że zachwytom nie będzie końca. Latamy w Zielonej Górze oraz całym województwie lubuskim.

Nie tylko do rozrywki, ale również w celach przemysłowych można znakomicie wykorzystać możliwości, jakie dają nagrania z drona. Dron, dzięki swojej smukłej budowie, a także wysokiej jakości kamery, która daje możliwość tworzenia nagrań w rozdzielczości 4K, umożliwia przeprowadzenie inspekcji, na terenach przyszłych, lub trwających inwestycji, dzięki czemu można ograniczyć liczbę osób, która będzie zaangażowana w niektóre prace. Potrzebujesz ujęć lotniczych z placu budowy? A może planujesz przeprowadzenie kontroli stanu technicznego budynku, do którego górnych partii jest utrudniony dostęp? Idealnie w takich sytuacjach sprawi się dron!

Rozwiązania E-commerce

Koszty wynajęcia drona z operatorem mogą być dużo niższe, niż zlecenie określonego zadania pracownikowi.

Precyzja

Dzięki zwartej budowie drona, a także umiejętności operatora, dronem można dotrzeć do miejsc, do których człowiek nie będzie miał dostępu.

Nieograniczone możliwości

Dronem można nagrywać prawie wszystko i prawie wszędzie. Masz pomysł na realizację? Skontaktuj się z nami!

Usługa globalna

Jesteśmy wiodącą firmą jeśli chodzi o tworzenie aplikacji. Oferujemy usługi polegające na tworzeniu aplikacji internetowych, mobilnych i na Facebooka.

Rozwiązania e-mail marketingu

Opracowujemy najlepsze w swojej klasie oprogramowanie do e-mail marketingu, dzięki któremu można tworzyć, wysyłać i śledzić kampanie e-mail, co daje dobre rezultaty.

Rozwiązania PHP i JS

Świadczymy usługi programistyczne w: PHP, Drupal, Python, JavaScript/jQuery i innych nowoczesnych technologiach.

Effective Web Development Solutions

Wieloplatformowość i elastyczne tworzenie stron internetowych

Oferujemy rygorystyczne testy dla wszystkich głównych typów urządzeń, a także przeglądarek i systemów operacyjnych, przed uruchomieniem nowej strony internetowej oraz podpisaniem projektu. Testowanie odbywa się zarówno jako użytkownik, jak i jako administrator, aby upewnić się, że Twoja witryna jest nowoczesna oraz elastyczna.

Bezpieczne środowisko testowe dla Twojego projektu sieciowego

Używamy kompleksowych narzędzi do gromadzenia treści, które pozwalają na wizualizację zawartości pod kątem architektury witryny, w której wprowadzamy zmiany wraz z Twoim zespołem, zanim będzie ona dostępna. Ponadto, podczas procesu tworzenia strony, masz dostęp do zabezpieczonych miejsc lub środowiska testowego Twojej witryny, która jest hostowana na naszych serwerach.

Effective Web Development Solutions

Opowiedz nam o swoim projekcie

Pozwól nam z pasją rozwijać Twój biznes w Internecie

Spotkajmy się w naszej agencji marketingu internetowego w Zielonej Górze i porozmawiajmy o Twoich wymarzonych ujęciach z drona.