Email Marketing

E-mail marketing

Tworzymy kampanie marketingowe dostosowane do każdego segmentu Twoich odbiorców, aby promować produkty i usługi, w celu skutecznego oraz efektywnego angażowania nowych klientów.

E-mail marketing zapewnia skuteczną komunikację z docelową grupą odbiorców i zapewnia najlepszy zwrot z inwestycji. Docieraj do swoich obecnych oraz potencjalnych klientów, dopilnuj by byli na bieżąco, jeśli chodzi o aktualne oferty firmowe i nowości.

Marketerzy zgadzają się, że wykorzystanie e-mail marketingu jest kluczem do rozwoju biznesu, szczególnie dla ROI i rozwijania długotrwałych korzystnych relacji. Spersonalizowanie, segmentacja oraz właściwe ukierunkowanie kampanii e-mail marketingowych są bardzo istotne z punktu widzenia zwiększania świadomości marki i współczynnika konwersji.

Nasi eksperci wykorzystują odpowiednie narzędzia, strategię, wdrażanie i śledzenie wyników w celu osiągnięcia najlepszych możliwych efektów zaangażowania konsumentów w markę. Możemy stworzyć kompletną strategię e-mail marketingową, od projektowania szablonów po śledzenie i raportowanie.

Najlepsze strategie e-mail marketingowe

Nasz zespół jest gotowy, żeby zaprojektować, stworzyć i dostarczyć szablon wiadomości e-mail do komunikacji z odbiorcami, jak również by zarządzać Twoją kampanią e-mail marketingową, aby doprowadzić do znacznego wzrostu wskaźnika rentowności sprzedaży.

Kampanie e-mail marketingu

Nasz zespół jest gotowy, żeby zaprojektować, stworzyć i dostarczyć szablon wiadomości e-mail do komunikacji z odbiorcami, jak również by zarządzać Twoją kampanią e-mail marketingową, aby doprowadzić do znacznego wzrostu wskaźnika rentowności sprzedaży.

Projekt szablonu e-mail

Nasze innowacyjne projekty i rozwiązania są zgodne z aktualnymi trendami oraz wpływają pozytywnie na możliwości dostarczania poczty elektronicznej. Nasi profesjonalni projektanci przywracają Twoje wiadomości e-mail do życia i zwiększają zaangażowanie docelowych odbiorców marki.

Śledzenie i raportowanie

Otrzymuj szczegółowe raporty na temat kluczowych aspektów kampanii, takich jak kto kliknął w łącze do Twojej strony umieszczone w wiadomości e-mail, gdzie kliknął i kto ostatecznie dokonał konwersji.

Zaistniej jeszcze skuteczniej w Internecie, dzięki oferowanym przez nas usługom w zakresie e-mail marketingu. Nasza nagrodzona formuła łączy strategię, wdrożenie i śledzenie.

30

Aktywnych kampanii e-mail

99

Projektów szablonów e-mail

18

Klientów e-mail marketingu

14

Śledzenie i raportowanie parametrów

Doskonale radzimy sobie ze wszystkim, począwszy od indywidualnie dostosowanych treści, aż po całościowe opracowanie kampanii i zarządzanie zespołem programistycznym.

Opowiedz nam o swoim projekcie

Pozwól nam z pasją rozwijać Twój biznes internetowy.

Projektujemy unikatowe e-maile ze spersonalizowanymi treściami, które pomogą Ci w sprzedaży produktów, promowaniu działalności czy świadczeniu usług. Sprawimy, że Twoja wiadomość dotrze do mas.