Pay Per Click Management

Zarządzanie Kampaniami Linków Sponsorowanych - Google Ads przez specjalistów z Zielonej Góry

Dzięki Kampanii Linków Sponsorowanych czyli Pay Per Click (PPC) - niegdyś Google Adwords, Twoja marka zyskuj natychmiastowo większy zasięg i widoczność w sieci, gdyż dotycząca jej reklama wyświetlana jest na pierwszej stronie wyników wyszukiwania w popularnych przeglądarkach.

Tworzone przez nas strategie kampanii zaprojektowane są w taki sposób, aby spełnić potrzeby naszych klientów i wzmocnić ich pozycję rynkową. Świadczymy nowoczesne usługi Pay Per Click, które obejmują: płatne reklamy w wyszukiwarce, reklamy wideo, reklamy graficzne, PPC remarketing i reklamy w serwisach społecznościowych.

Osiągane dzięki nam wyniki pomagają naszym klientom realizować najważniejsze cele biznesowe. Na bieżąco zarządzamy ich kontami i monitorujemy oferty cenowe oraz budżety, aby zapewnić maksymalizację wskaźnika zwrotu z inwestycji (ROI).

Nasze doskonałe wyniki zawdzięczamy kompleksowemu oraz dobranemu indywidualnie do każdego przypadku podejściu, które obejmuje szczegółowy przegląd działalności naszych klientów, aspiracji do reklamy Pay Per Click, a także przegląd opcji uwzględniających listę zalecanych, uszeregowanych pod względem ważności działań.

Płatna reklama w wyszukiwarkach

Uzyskaj pozytywny wskaźnik marketingu ROI, dzięki naszej reklamie w wyszukiwarkach, która rozliczana jest na podstawie kliknięć. Wydawaj pieniądze mądrze i skorzystaj z najbardziej ukierunkowanej oraz opłacalnej formy reklamy.

PPC Remarketing

Zamień swoich cennych „potencjalnych klientów” w „stałych klientów”. Opracowując strategię, która spełni wszystkie Twoje potrzeby, nasz zespół specjalistów pomoże Ci ponownie zaangażować użytkowników, którzy byli już kiedyś zainteresowani Twoją stroną internetową.

Reklama w Mediach Społecznościowych

Chcesz zwiększyć świadomość Twojej marki, produktu lub usługi? Opracujemy strategię reklamową w mediach społecznościowych, dzięki której kluczowy wskaźnik wydajności KPI osiągnie pożądaną wartość, wskazującą na to, że osiągnąłeś założone cele.

Reklama Graficzna

Oferujemy indywidualne strategie marketingu displayowego w celu zwiększania ekspozycji marki, zaangażowania klientów, a tym samym konwersji. Z powodzeniem zarządzamy zarówno kampaniami bezpośredniego reagowania, jak i kampaniami związanymi z rozpoznawaniem marki.

Reklama Wideo

Jesteśmy ekspertami w dziedzinie reklamy internetowej. Nasz zespół jest gotowy, aby pomóc Ci uzyskać przewagę nad konkurencją poprzez tworzenie reklam wideo, które zwiększą obecność Twojej marki w sieci.

Daj o sobie znać klientom, którzy szukają firm takich jak Twoja w Mapach i wyszukiwarce Google. Płacisz tylko za wyniki, np. gdy ktoś kliknie reklamę i odwiedzi stronę internetową lub zadzwoni do Twojej firmy. Mamy wystarczająco dużo doświadczenia, aby tworzyć zyskowne kampanie w Google Ads (niegdyś Google AdWords), Bing, na Facebooku, Linkedln, Instagramie i YouTube.

120

Kampanii PPC

315

Płatnych Reklam w Wyszukiwarkach

17

Projektów Reklam Wideo

141

Kampanii Displayowych

98

Udanych Kampanii PPC Remarketingowych

315

Projektów Reklam w Mediach Społecznościowych

Opowiedz nam o swoim projekcie

Pozwól nam z pasją rozwijać Twój biznes internetowy.

Skontaktuj się z nami i uzyskaj maksymalne zyski z inwestycji. Spotkajmy się w Zielonej Górze i porozmawiajmy o profesjonalnej kampanii Google Ads.

Fields marked with an * are required