Pay Per Click Management

Zarządzanie Kampaniami Linków Sponsorowanych - Google Ads przez specjalistów z Zielonej Góry

Dzięki Kampanii Linków Sponsorowanych czyli Pay Per Click (PPC) - niegdyś Google Adwords, Twoja marka zyskuj natychmiastowo większy zasięg i widoczność w sieci, gdyż dotycząca jej reklama wyświetlana jest na pierwszej stronie wyników wyszukiwania w popularnych przeglądarkach.

Tworzone przez nas strategie kampanii zaprojektowane są w taki sposób, aby spełnić potrzeby naszych klientów i wzmocnić ich pozycję rynkową. Świadczymy nowoczesne usługi Pay Per Click, które obejmują: płatne reklamy w wyszukiwarce, reklamy wideo, reklamy graficzne, PPC remarketing i reklamy w serwisach społecznościowych.

Osiągane dzięki nam wyniki pomagają naszym klientom realizować najważniejsze cele biznesowe. Na bieżąco zarządzamy ich kontami i monitorujemy oferty cenowe oraz budżety, aby zapewnić maksymalizację wskaźnika zwrotu z inwestycji (ROI).

Nasze doskonałe wyniki zawdzięczamy kompleksowemu oraz dobranemu indywidualnie do każdego przypadku podejściu, które obejmuje szczegółowy przegląd działalności naszych klientów, aspiracji do reklamy Pay Per Click, a także przegląd opcji uwzględniających listę zalecanych, uszeregowanych pod względem ważności działań.

Płatna reklama w wyszukiwarkach

Uzyskaj pozytywny wskaźnik marketingu ROI, dzięki naszej reklamie w wyszukiwarkach, która rozliczana jest na podstawie kliknięć. Wydawaj pieniądze mądrze i skorzystaj z najbardziej ukierunkowanej oraz opłacalnej formy reklamy.

PPC Remarketing

Zamień swoich cennych „potencjalnych klientów” w „stałych klientów”. Opracowując strategię, która spełni wszystkie Twoje potrzeby, nasz zespół specjalistów pomoże Ci ponownie zaangażować użytkowników, którzy byli już kiedyś zainteresowani Twoją stroną internetową.

Reklama w Mediach Społecznościowych

Chcesz zwiększyć świadomość Twojej marki, produktu lub usługi? Opracujemy strategię reklamową w mediach społecznościowych, dzięki której kluczowy wskaźnik wydajności KPI osiągnie pożądaną wartość, wskazującą na to, że osiągnąłeś założone cele.

Reklama Graficzna

Oferujemy indywidualne strategie marketingu displayowego w celu zwiększania ekspozycji marki, zaangażowania klientów, a tym samym konwersji. Z powodzeniem zarządzamy zarówno kampaniami bezpośredniego reagowania, jak i kampaniami związanymi z rozpoznawaniem marki.

Reklama Wideo

Jesteśmy ekspertami w dziedzinie reklamy internetowej. Nasz zespół jest gotowy, aby pomóc Ci uzyskać przewagę nad konkurencją poprzez tworzenie reklam wideo, które zwiększą obecność Twojej marki w sieci.

Daj o sobie znać klientom, którzy szukają firm takich jak Twoja w Mapach i wyszukiwarce Google. Płacisz tylko za wyniki, np. gdy ktoś kliknie reklamę i odwiedzi stronę internetową lub zadzwoni do Twojej firmy. Mamy wystarczająco dużo doświadczenia, aby tworzyć zyskowne kampanie w Google Ads (niegdyś Google AdWords), Bing, na Facebooku, Linkedln, Instagramie i YouTube.

120

Kampanii PPC

315

Płatnych Reklam w Wyszukiwarkach

17

Projektów Reklam Wideo

141

Kampanii Displayowych

98

Udanych Kampanii PPC Remarketingowych

315

Projektów Reklam w Mediach Społecznościowych

Google Ads Zielona Góra - dlaczego warto?

Promowanie swojej strony internetowej jest bardzo istotne, jeżeli chodzi o pozyskiwanie nowych klientów. Niestety, pozycjonowanie SEO strony jest czasochłonne, trudne i niestety nie zawsze przynosi zamierzony efekt. Konkurencja jest bowiem ogromna i ciężko przebić się przez gąszcz stron w organicznych wynikach wyszukiwania. Na szczęście marketing internetowy oferuje nam wiele opcji a jedną najprostszych i najskuteczniejszych jest Google Ads. Dzięki niemu można zaistnieć w Google bez większego wysiłku. Jest to natomiast ogłoszenie płatne, warto zatem przygotować się na koszty.

Google Ads - co to jest?

Zarówno sklepy internetowe jak i witryny lokali usługowych mogą zawalczyć o pozycję w wyszukiwarce poprzez wykupienie płatnej reklamy. Pojawia się ona zazwyczaj na samej górze wyników wyszukiwania i oznaczona jest jako reklama słowem "sponsorowane". Google Adwords pozwala na zaprezentowanie oferty naszej firmy większej ilości klientów, którzy wpisują konkretne zapytanie powiązane ze słowami kluczowymi, wybranymi przez nas do promowania witryny. Nie tylko Google oferuje możliwość płatnej reklamy. Jest to popularne również w social media, gdzie można zapłacić za to, aby post bądź strona pojawiała się na tablicy większej ilości osób, wybranych z resztą jako grupa docelowa. Poprawianie zasięgów w ten sposób to dość popularny precedens, ale również niezwykle opłacalny, jeśli się wie jak się do tego zabrać.

Google Adwords - planowanie kampanii

Najważniejsza zawsze jest strategia, zatem aby promowanie naszych usług bądź produktów się powiodło musimy dobrze zastanowić się jak ta reklama ma wyglądać. Musimy zaplanować czas trwania promocji, określić czy chcemy robić marketing tylko dla konkretnych towarów czy raczej dla całej strony a także określić konkretną grupę docelową. Jeżeli nasza firma działa tylko w bliskiej okolicy to warto również zaznaczyć lokalizację. To oszczędzi sporo kosztów a zwiększy efektywność kampanii. Istotne są słowa kluczowe, których użyjemy w kampanii. Nie powinny być zbyt ogólne - niestety na nie jest ogromna konkurencja, stąd też wysokie ceny. Jeśli nie chcemy wydać majątku a jednocześnie zostać rekinami marketingu online przy wykorzystaniu Google Ads to powinniśmy słowa kluczowe nieco sprecyzować. Zamiast "buty" dajmy "buty na wysokim obcasie".

Strony internetowe i analiza ich odsłon

Bardzo dobrze sprawdza się tu Google Analytics, czyli podstawowe narzędzie statystyczne wyszukiwarki. Dzięki niemu mamy możliwość nie tylko sprawdzenia czy mamy jakieś wejścia na stronę, ale również dowiemy się z jakiego źródła one pochodzą. Jaki ma to związek z płatną reklamą wyszukiwarki? Otóż dzięki Google Analytics dowiemy się jak efektywna jest nasza kampania na Google Ads. Będziemy mogli przeanalizować czy wejścia na naszą domenę to jej zasługa czy może lepiej działa SEO albo reklama w social mediach. Odpowie na pytanie "skąd została przekierowana największa ilość odwiedzających? ".

Reklama online - czy się opłaca?

Jeżeli jest dobrze zaplanowana to zdecydowanie tak! Co prawda za Google Ads często płaci się niemałe kwoty miesięcznie, jednak to nic w porównaniu z tym ilu nowych klientów i jaką rozpoznawalność marki można zyskać. Oferta, którą wyszukiwarka wyświetla w pierwszej kolejności, ma szansę zainteresować wielu odbiorców. Oni natomiast, zaintrygowani tym co zobaczyli, odwiedzają naszą witrynę. A to już połowa sukcesu, bo jeśli oferta naszej firmy faktycznie przypadnie im go gustu to zyskamy nowego klienta. Dlatego, po zrobieniu rachunku zysków i strat, warto postawić na współpracę z dobrą agencją marketingową, która zajmuje się na co dzień reklamą online.

Zielona Góra - jak wybrać dobrą agencję?

Dobrym pomysłem jest sprawdzenie jak ich własna strona stoi w wynikach wyszukiwania. Już samo to wiele mówi o specjalistach, z którymi zamierzamy podjąć współpracę. Następnie wystarczy ocenić czy podoba nam się ich strona i już wiemy czy firma składa się z profesjonalistów czy amatorów. Pozostaje jedynie przestudiować ofertę przedsiębiorstwa i podjąć decyzję dotyczącą współpracy. W mieście Zielona Góra bardzo dobrą agencją jest Adwave - miejsce, w którym pracują osoby doświadczone i zaangażowane. Powierzając swoją stronę internetową tej firmie możemy mieć pewność, że reklama będzie skuteczna i trafi do idealnie dobranej grupy docelowej odbiorców.

Zielona Góra to miasto, gdzie znajduje się siedziba Adwave. Bez problemu jednak można skontaktować się z firmą nawet, jeżeli jesteśmy z innego zakątka Polski. Dobra agencja marketingowa jest na wagę złota - warto zatem współpracować z nią nawet zdalnie.

Opowiedz nam o swoim projekcie

Pozwól nam z pasją rozwijać Twój biznes internetowy.

Skontaktuj się z nami i uzyskaj maksymalne zyski z inwestycji. Spotkajmy się w Zielonej Górze i porozmawiajmy o profesjonalnej kampanii Google Ads.