Jak oszczędzić na zakupach, czyli gazetki promocyjne

No Comments

Jak dziś wyglądają gazetki promocyjne? Czy pomogą Ci w robieniu zakupów za pomocą aplikacji? Odpowiedzi na te, a także inne pytania, znajdziesz w naszym poradniku!

Gazetki promocyjne – czemu tak ich nie lubimy?

Tajemnicą nie jest fakt, że gazetki promocyjne nie cieszą się najlepszą sławą, ale właściwie dlaczego tak się stało? Przecież przynajmniej w teorii gazetka promocyjna jest czymś bardzo korzystnym dla każdego potencjalnego klienta. To w niej znajdziesz informacje o dostępnych artykułach, o nowościach, które lada dzień pojawią się na półkach, oraz oczywiście o najlepszych promocjach. Niestety w naszym kraju gazetki promocyjne często pełniły funkcję masowo rozdawanej reklamy niskiej jakości niż rzeczywistego produktu, który wpływał na jakość marki i poziom sprzedaży oferowanych artykułów. Gazetki promocyjne były też często wkładane do skrzynek pocztowych, czego przecież nie każdy sobie życzył. Dlatego dziś hasło to budzi raczej umiarkowane skojarzenia. Na szczęście w XXI wieku gazetki promocyjne otrzymały niejako nowe życie, a to wcielenie określane jest mianem aplikacji zakupowej!

Wszystkie gazetki promocyjne w jednej aplikacji

Rozwój technologii obecny jest w absolutnie każdej dziedzinie życia, nie jest też zaskoczeniem, że bardzo widoczny stał się w ramach szeroko rozumianych zakupów. Od dawna już nie tylko możesz zamówić niemal dowolny towar bez wychodzenia z domu, ale też przeglądać gazetki promocyjne. Ich wersje mobilne są znacznie mniej irytujące, wygodniejsze, bardziej ekologiczne i przystępniejsze. Wystarczy uruchomić odpowiednią aplikację na ekranie Twojego smartfona, a otworzą się przed Tobą niezliczone promocje.

Jak oszczędzić na zakupach, czyli gazetki promocyjne
Jak oszczędzić na zakupach, czyli gazetki promocyjne

Aby gromadzić i łatwiej przeglądać więcej gazetek promocyjnych w jednym miejscu, skorzystaj z aplikacji zakupowych. Programy tego typu cechują się wieloma opcjami oraz bardzo łatwą obsługą, do jednych z najpopularniejszych przykładów należą np. Goodie, Blix czy Ceneo. Oczywiście każda z apek różni się choć odrobinę od pozostałych, zdaniem użytkowników jedną z najprzystępniejszych jest ta pierwsza z wymienionych, którą pobierzesz m.in. na telefony z systemem Android. W Goodie przejrzysz gazetki promocyjne swoich ulubionych sklepów, sprawdzając w ten sposób aktualną ofertę, a także co ważniejsze – obecne rabaty i obniżki. Przecież od kupowania lepsze jest tylko kupowanie na promocji!

Aplikacja zakupowa to nie tylko gazetki promocyjne. W takim programie jak Goodie z łatwością przygotujesz listę zakupów i udostępnisz ją znajomym czy rodzinie, aby nikt nie zapomniał o żadnym produkcie. Ponadto możesz też sprawdzić adresy ulubionych sklepów, a nawet plany centrów handlowych. Korzystnym rozwiązaniem jest także cashback, czyli zwrot określonej ilości gotówki po wykonanych zakupach – zatem nawet wydając, możesz oszczędzać! Nie czekaj dłużej i już dziś zacznij korzystać z wygodnych rozwiązań zakupowych na miarę XXI wieku!

No Comments

O nas i o blogu

Jesteśmy firmą zajmującą się marketingiem cyfrowym, koncentrującą się na pomocy naszym klientom w osiągnięciu doskonałych rezultatów w kilku kluczowych obszarach.

Prośba o darmową wycenę

Oferujemy profesjonalne usługi SEO, dzięki którym znacznie poprawiają się wyniki wyszukiwania organicznego stron internetowych, co pozwala im na ubieganie się o najwyższe miejsca w rankingach, nawet jeśli chodzi o bardzo konkurencyjne słowa kluczowe.

Zapisz się do newslettera!Więcej aktualności

Pokaż wszystko