Mobile Marketing Services

Marketing Mobilny

Codziennie pojawiają się nowe kanały i platformy, ale zdecydowanie na prowadzenie wysuwają się te mobilne

Liczba użytkowników smartfonów stale rośnie i znacznie przewyższa liczbę użytkowników komputerów, dlatego nie należy ignorować możliwości dotarcia do odbiorców korzystających z tego kanału. Marketing mobilny wykraczający poza standardowy baner reklamowy, który można łatwo przeoczyć na przenośnym ekranie, działa mocniej na użytkowników, co daje większą możliwość dotarcia do odbiorców docelowych w dowolnym miejscu i czasie.

Marketing mobilny oferuje szeroki zakres możliwości interakcji z użytkownikami na bardziej osobistym poziomie. Dzisiaj możemy odnieść się do znacznie bardziej skonkretyzowanych odbiorców, wyodrębnionych nie tylko na podstawie wieku, płci i lokalizacji, ale także zainteresowań, danych wyszukiwanych w przeglądarkach mobilnych oraz innych czynników, które dają możliwość dotarcia do konkretnego segmentu docelowego, w ramach określonego przekroju odbiorców.

Jesteśmy ekspertami w opracowywaniu stron internetowych, nasze usługi wdrożeniowe są dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb. Jako wiodący zespół specjalistów ds. marketingu mobilnego, możemy zarządzać całą Twoją kampanią mobilną od stworzenia zarysu strategii, poprzez profilowanie odbiorców, zaplanowanie i rozwinięcie kampanii, aż po jej przeprowadzenie oraz raportowanie.

41%

Wzrost Zainteresowania Postami

21%

Wzrost Zainteresowania Stroną

+80k

Średnia liczba odwiedzin strony

180k

Pobrane Pliki

Dostarczamy wykonane na zamówienie analizy strategii marketingu mobilnego, dostosowanej do potrzeb biznesowych. Nie przegap wyjątkowej okazji biznesowej – postaw na mobilność!

Koncepcja Mobile First

Wszystkim użytkownikom zapewniamy możliwość wygodnego korzystania z przeglądarki, kładziemy szczególny nacisk na mobilność i dobry odbiór na ekranach smartfonów.

Precyzyjne Określenie Celu

Wiemy jakie znaczenie dla sukcesu w biznesie może mieć marketing mobilny, dlatego w naszych kampaniach mobilnych tak ważne jest precyzyjne określenie celu.

Kampanie SMS

Wykorzystujemy podejście wielokanałowe, które integruje różne kanały mobilne, w tym takie narzędzia marketingu mobilnego, jak kampanie SMS.

Opowiedz nam o swoim projekcie

Pozwól nam z pasją rozwijać Twój biznes w Internecie

Skontaktuj się z nami, a zapewnimy Ci Strategię marketingu mobilnego, która przyniesie znaczny zwrot z inwestycji.