Web Development Services

Naprawa stron internetowych

Nasze witryny, w przeważającej większości, oparte są na otwartych systemach CMS, takich jak Joomla, WordPress, Drupal. Rozwiązania te, przez to, że oparte są na otwartym, ogólnodostępnym kodzie, pozwalają na bardzo łatwe zainfekowanie naszej strony, jeżeli nie jest ona odpowiednio zabezpieczona. Jeśli doszło do ataku na Twoją witrynę, skontaktuj się z nami jak najszybciej!

Powodem uszkodzenia naszej witryny może być:

Wykorzystywanie naszej domeny do wysyłania spamu, problem z hostem, brak aktualizacji silnika strony oraz wtyczek.

Umieszczenie na naszej witrynie niechcianych treści (video, fotografie, fragmenty tekstów, bądź odnośniki do niechcianych stron). Przesłanie na nasz serwer oprogramowania typu Malware.

Złośliwe działania, mające na celu zaindeksowanie naszej witryny jako szkodliwej, przez roboty Google.

Zainfekowanie strony może powodować straty związane z paraliżem funkcjonowania sklepu internetowego, czy też "czarnym PR", na który nie mamy wpływu, a może on znacząco pogorszyć status firmy na rynku.

Wyszukanie i pozbycie się zainfekowanego skryptu

Przywrócenie pełni funkcjonalności witryny, w jak najkrótszym czasie

Analiza strony, a także przygotowanie indywidualnego systemu zabezpieczeń, aby uniknąć podobnych sytuacji w przyszłości.

Przedstaw nam swój problem

Pozwól nam rozwiązać Twój problem

Nasz zespół wykwalifikowanych programistów szybko i skutecznie doprowadzi Twoją witrynę do stanu, sprzed infekcji oraz zabezpieczy ją aby podobne problemy nie występowały w przyszłości.