Web Design Services

Optymalizacja Współczynnika Konwersji

Optymalizacja Współczynnika Konwersji (z ang. Conversion Rate Optimization czyli CRO) wpływa na wydajność strony internetowej poprzez poprawę stosunku liczby rzeczywistych klientów do liczby osób odwiedzających stronę internetową. CRO pomaga również w zwiększeniu sprzedaży, klikalności i realizacji innych określonych celów, bez konieczności zwiększania ruchu przychodzącego na stronie.

Wyniki współczynnika konwersji wpływają także na wskaźnik zwrotu z inwestycji (ROI) z każdego źródła ruchu i prowadzonej przez Ciebie kampanii. Im wyższy współczynnik konwersji, tym większy zwrot z inwestycji.

Optymalizacja Współczynnika Konwersji poprawia niemal każdy aspekt marketingu cyfrowego poprzez zwiększenie wartości Twojej strony dla poszczególnych użytkowników. Ciągłe zmiany są wynikiem permanentnych usprawnień związanych z prowadzeniem działań CRO na Twojej stronie i trwają jeszcze długo po zakończeniu testowania. W ten sposób, nawet jeśli za cztery lata postanowisz zbudować całkiem nową witrynę, nadal zachowasz i będziesz mógł korzystać ze wszystkich wyników badań, które są prowadzone obecnie. Informacje pozyskane w ramach CRO będą dla Ciebie prawdziwym bankiem wiedzy na temat optymalnych rozwiązań przydatnych podczas realizowania następnego przedsięwzięcia.

Techniki CRO

Badania i testy A/B

Zwiększenie zwrotu z inwestycji w optymalizację strony internetowej

Wierzymy, że skuteczna komunikacja na początku naszej współpracy pozwoli na stworzenie „testu ścieżek”, który zapewni wymierne oraz konkretne efekty realizacji celów dotyczących przychodów, lojalności klientów oraz ogólnego wzrostu udziału w rynku.

Effective Copyrighting

Zależy nam na osiągnięciu trwałych celów poprzez ciągłe badania, ambitny rozwój, rygorystyczne testowanie i skrupulatne raportowanie. Nasz zespół ekspertów dokładnie analizuje, w jaki sposób użytkownicy korzystający z Twojej strony internetowej wchodzą w nią w interakcje. Na tej podstawie opracowujemy strategię zwiększenia zaangażowania klientów oraz współczynnika konwersji.

Dzięki skorzystaniu z naszych usług osoby odwiedzające Twoją witrynę internetową, będą robiły na niej dokładnie to, co chcesz. Nasz zespół jest gotowy, aby pomóc w optymalizacji strony i zwiększeniu współczynnika konwersji, zapewniając w pełni satysfakcjonujący, długoterminowy efekt działań CRO dla Twojej firmy.

21

CRO

15

Aktualizacji Projektów

9

Przebudowanych stron internetowych

17

Testowania A/B

6

Zmian poprawiających szybkość stron internetowych

11

Dodanych Wtyczek Społecznościowych

Nasi analitycy CRO wykorzystują najlepsze w branży narzędzia, które służą do gromadzenia i wizualizacji danych w celu dokonania najszybszych oraz najskuteczniejszych decyzji. Robimy to w taki sposób, że nie musisz aktualizować ani zmieniać kodu strony internetowej za każdym razem, gdy tworzony jest dla niej test.

Oferujemy najbardziej skuteczne techniki CRO, testowanie A/B, testowanie wielowymiarowe, a także różne inne metody, takie jak zmiany w układzie strony, bliskości, koloru, pól i ścieżek prowadzących do punktów konwersji. Wykorzystujemy wszystkie te informacje, dopóki nie ustalimy, która kombinacja pozwala uzyskać najwyższy współczynnik konwersji.

Korzystając z podejścia skoncentrowanego na testach, mamy pewność, iż uzyskujemy najlepsze wyniki specyficzne dla Twojej firmy. Nasz zespół będzie stale testować i poprawiać wszystkie aspekty na Twojej stronie. Sprawdzimy (i ponownie poddamy kontroli) co działa, a co nie, aby zmienić jak najwięcej odwiedzających w klientów dokonujących konwersji.

Opowiedz nam o swoim projekcie

Pozwól nam z pasją rozwijać Twój biznes internetowy.

Nie pracuj dla pieniędzy, niech pieniądze pracują dla Ciebie! Zainwestuj swój budżet marketingowy w naszą uznaną strategię CRO, opracowaną przez zespół profesjonalistów i uzyskaj natychmiastowy zwrot z inwestycji.