Web Development Services

Kompleksowe wsparcie dla wszystkich blogerów

Jesteś lub chcesz zostać autorem bloga? Masz problem z samodzielnym przygotowaniem i obsługą swojej strony internetowej? Trafiłeś idealnie! Przygotowaliśmy specjalne pakiety, a także warunki współpracy dla wszystkich, kreatywnych twórców treści w sieci. Jeżeli masz dar pisania, a wszystkie techniczne aspekty związane z prowadzeniem Twojego bloga, są dla Ciebie czarną magią - zapoznaj się z naszą propozycją!

Większość blogerów, zarówno Ci, którzy dopiero zaczynają, jak i starzy "wyjadacze", często mają problem z obsługą własnej strony. Dodawanie wpisów, tworzenie podstron, które będą informowały o dodatkowej ofercie, czy też będą zawierały nasze portfolio, może być uciążliwa, wręcz niemożliwa do zrobienia dla laika. Często również stworzenie layoutu naszej witryny bywa kłopotliwe, przez co duża część blogerów decyduje się na darmowe szablony i hostingi, które mogą dodawać niechciane treści na nasze witryny, będą zawierały nazwę dostawcy hostingu w pasku adresu, a co za tym idzie skutecznie ograniczą nasze możliwości w kwestii pozycjonowania witryny.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, stworzyliśmy specjalny program, który przede wszystkim ma na celu pomoc przy stworzeniu samej witryny, na której będą pojawiały się artykuły naszego bloga. Pomoc dla blogera oferuje również wsparcie dla twórców, którzy już istnieją w świadomości czytelnika, ale zaczynają mieć problemy z techniczną obsługą swojego bloga. Ideą, która kierowała nas przy tworzeniu naszego programu, było przede wszystkim stworzenie takich pakietów usług, które za niewielką sumę, będą oferowały ogromne wsparcie.

Pomoc dla blogera to przede wszystkim:

Atrakcyjne ceny wsparcia

Przygotowaliśmy trzy pakiety usług - formę wsparcia możecie wybrać w zależności od potrzeb. Dzięki temu nie musicie przepłacać za usługi, które w wypadku waszej strony, mogą okazać się zbędne

Wiemy jak istotne jest rozsądne zarządzanie środkami, w trakcie tworzenia bloga internetowego. Dlatego do oferty w programie "Pomoc dla blogera", dodaliśmy usługę stworzenia spersonalizowanego bloga, razem z wybranym zapleczem do zarządzania treścią (WordPress, Joomla, Drupal), już od 499 zł!

Błyskawiczna pomoc

Mając wykupiony u nas pakiet wsparcia, czas oczekiwania na naprawę usterki będzie jak najkrótszy. Nasi programiści pracują również w weekendy, dzięki czemu Twoi czytelnicy będą mieli nieograniczony dostęp do tworzonych przez Ciebie materiałów.

Panel do zgłaszania awarii

Aby informacje o awariach docierały do nas w jak najkrótszym czasie, udostępnimy Ci specjalny panel helpdesk, gdzie w trakcie czatu na żywo, będziesz mógł opisać swój problem.

Serwer i email

Wybierając nawet najtańszy pakiet wsparcia, otrzymasz miejsce na serwerze, na którym będzie zainstalowana Twoja witryna, a także otrzymasz dostęp do spersonalizowanej skrzynki mailowej. Dzięki temu unikasz corocznej opłaty hostingowej, która nie oferuje dodatkowych usług, zawartych w naszych zestawach pomocy.

Postaw na profesjonalistów

Napis do nas i już dziś przekonaj się, że warto zabezpieczyć się przed utratą swojego bloga :)

3

Tyle pakietów oferujemy, w zależności od potrzeb klienta.

499zł

Już od tak niskiej kwoty, możesz stać się posiadaczem własnej, spersonalizowanej platformy dla swojego bloga.

Nieskończenie wiele pomysłów na stworzenie Twojej strony internetowej.

Effective Web Development Solutions

Dlaczego własna strona internetowa jest tak istotna

Decydując się na stworzenie bloga, warto od początku poświęcić trochę środków i czasu na jego personalizację. Indywidualne logo, spójna kolorystyka, a także nowoczesny layout strony, który z powodzeniem będzie się wyświetlał na urządzeniach mobilnych, jest niezwykle istotny. Dbając od początku o te elementy, jesteśmy gotowi na późniejszą promocję naszego bloga. Wszyscy powinniśmy wierzyć w sukces naszej strony, która docelowo powinna na siebie zacząć zarabiać. Im bardziej atrakcyjna i spójna witryna, tym łatwiej ją wypozycjonować, a także zachęcić przyszłych kontrahentów do nawiązania z nami współpracy. Wiedząc, że stworzenie samego bloga często przerasta finansowo nowych twórców. oferujemy wszystkie te elementy, które zostały opisane powyżej, już od 499 zł! Napisz do nas i przekonaj się sam, że dobrze, nie zawsze znaczy bardzo drogo.

Zadbaj o bezpieczeństwo i wysoką jakość swojej strony

Ostatnimi czasy rejestruje się coraz więcej ataków na strony internetowe. Prowadząc własnego bloga, możesz nawet nie zdawać sobie sprawy, że zostanie on wykorzystany do celów innych, niż byś tego oczekiwał. Dlatego warto zabezpieczyć się, wybierając jeden z naszych pakietów - zadbamy o to, aby strona była w odpowiedni sposób zabezpieczona, a także przypilnujemy wszelkich aktualizacji systemu CMS, abyś mógł w 100% oddać się tworzeniu, bez obaw, o reputację swojego bloga.

Effective Web Development Solutions

Wybierz pakiet wsparcia, dostosowany do Twoich potrzeb:

MINI

99 zł*

miesięcznie

Aktualizacje WordPress`a, szablonów oraz wtyczek (1 raz w miesiącu)

1 godzina wsparcia do wykorzystania w przypadku awarii

2 GB miejsca na serwerze

1 konto email

Panel online do zgłaszania problemów / pytań

Pakiet rozszerzony: 149 zł / miesiąc*

MIDI

199 zł*

miesięcznie

Aktualizacje WordPress`a, szablonów oraz wtyczek (2 razy w miesiącu)

2 godziny wsparcia do wykorzystania w przypadku awarii

4 GB miejsca na serwerze

2 konta email

Panel online do zgłaszania problemów / pytań

Pakiet rozszerzony: 249 zł / miesiąc*

MAXI

299 zł*

miesięcznie

Aktualizacje WordPress`a, szablonów oraz wtyczek (3 razy w miesiącu)

3 godziny wsparcia do wykorzystania w przypadku awarii

6 GB miejsca na serwerze

3 konta email

Panel online do zgłaszania problemów / pytań

Pakiet rozszerzony: 349 zł / miesiąc*

*Minimalny czas trwania umowy to 3 miesiące. Pakiet rozszerzony zawiera dodatkowo jedną godzinę pracy programisty, na dowolną zmianę na stronie, a także gwarantuje nadanie priorytetu otrzymanemu zgłoszeniu i rozwiązaniu go w ciągu 8h.

Zgłoś się do nas już dziś!

Pozwól nam z pasją rozwijać Twój biznes w Internecie

Żeby dowiedzieć się więcej na temat programu "Pomoc dla blogera", a także uzyskać szczegółowe informacje odnośnie poszczególnych pakietów, skontaktuj się z nami za pomocą formularza.