Web Development Services

Usługi z zakresu tworzenia sklepów internetowych

Mamy doświadczenie we wszystkich aspektach tworzenia sklepów internetowych i możemy pomóc naszym klientom wykorzystać ich pełny potencjał. Zdecyduj się na biznes w Internecie, zarób na większej ilości sprzedaży i znajdź więcej potencjalnych klientów.

Zajmujemy się kompleksową obsługą sklepów internetowych. Sprzedaż w internecie daje Ci dostęp do nieograniczonej liczby klientów. Dzięki wdrożeniu w swojej firmie narzędzi e-commerce, możesz w krótkim czasie zwiększyć sprzedaż swoich produktów i usług, niewielkim nakładem kosztów. Wszelkie działania, związane ze sprzedażą w internecie, dają wymierne korzyści w postaci rosnącego obrotu.

Decydując się na zlecenie nam stworzenia sklepu internetowego, otrzymasz narzędzie, które pozwoli Twoim klientom na zakupy, na każdym dostępnym urządzeniu, od komputera stacjonarnego po urządzenia mobilne, takie jak smartfony i tablety.

 

Otrzymujesz również dostęp do panelu zarządzającego, dzięki czemu samodzielnie możesz edytować opisy produktów, tworzyć nowe pozycje, a także ustalać promocje oraz sprawdzać statystyki dotyczące sprzedaży na Twoim sklepie internetowym

Rozwiązania E-commerce

Nasza firma oferuje skuteczne rozwiązania dla firm internetowych, w zakresie rozwijania handlu elektronicznego i wyboru oprogramowania sklepów internetowych.

WooCommerce, Magento

Opracowujemy takie systemy zarządzania treścią (CMS), dzięki którym możesz skutecznie zarządzać zawartością strony.

Zarządzanie sklepem

Nasz zespół oferuje usługę pełnego zarządzania Twoim sklepem - wszelkie działania, zmiany oraz wyciąganie statystyk odbywa się po naszej stronie, Ty tylko musisz powiedzieć, czego oczekujesz.

Facebook

Decydując się na promowanie firmy na Facebook'u, otrzymujesz kompleksowe rozwiązanie, które dzięki indywidualnemu podejściu, skierowane jest do konkretnej grupy odbiorców. Płacisz za reklamę, która dąży do zwiększenia dochodów.

Rozwiązania e-mail marketingu

Opracowujemy najlepsze w swojej klasie oprogramowanie do e-mail marketingu, dzięki któremu można tworzyć, wysyłać i śledzić kampanie e-mail, co daje dobre rezultaty.

Rozwiązania PHP i JS

Świadczymy usługi programistyczne w: PHP, Drupal, Python, JavaScript/jQuery i innych nowoczesnych technologiach.

15

Rozwiązań dla e-commerce

35

Serwisów internetowych

26

Kreatywnych rebrandingów

97

Skutecznych kampanii Facebookowych

74

Strategii e-mail marketingowych

10

Ninja doświadczonych w tworzeniu stron internetowych

Effective Web Development Solutions

Wieloplatformowość i elastyczne tworzenie sklepów internetowych

Oferujemy rygorystyczne testy dla wszystkich głównych typów urządzeń, a także przeglądarek i systemów operacyjnych, przed uruchomieniem nowego sklepu internetowego oraz podpisaniem projektu. Testowanie odbywa się zarówno jako użytkownik, jak i jako administrator, aby upewnić się, że Twój sklep jest nowoczesny oraz elastyczny.

Bezpieczne środowisko testowe dla projektu Twojego sklepu internetowego

Używamy kompleksowych narzędzi do gromadzenia treści, które pozwalają na wizualizację zawartości pod kątem architektury witryny, w której wprowadzamy zmiany wraz z Twoim zespołem, zanim będzie ona dostępna. Ponadto, podczas procesu tworzenia sklepu, masz dostęp do zabezpieczonych miejsc lub środowiska testowego Twojej witryny, która jest hostowana na naszych serwerach nad bezpieczeństwem których czuwamy 24h.

Effective Web Development Solutions

Opowiedz nam o swoim projekcie

Pozwól nam z pasją rozwijać Twój biznes w Internecie

Żeby wykorzystać pełną moc rozwiązań e-commerce, skontaktuj się z nami i zamów sklep internetowy, wraz z zapleczem, które będzie zaspokajać wszystkie Twoje potrzeby oraz spełniać wszelkie Twoje wymagania.