Tworzymy sklepy internetowe które sprzedają

Sklepy internetowe - inwestycja w zyski!

Sklepy internetowe, to dla przedsiębiorcy nieograniczone możliwości sprzedaży. W porównaniu ze sklepami stacjonarnymi, nie ograniczają się dostępnością tylko do lokalnych klientów, ale docierają do użytkowników z całego świata. Jeśli chcesz sprzedawać swoje produkty na większą skalę, a tym samym dać sobie możliwość zwiększenia zysków, zainwestuj w branżę e-commerce! Automatyczny e-sklep działa przez 24h/7 - 365 dni w roku! Co więcej, utrzymanie sklepu internetowego jest znacznie tańsze, niż sklepu stacjonarnego. Obsługą witryny możesz zajmować się z każdego miejsca na ziemi - a magazynem i miejscem realizacji zamówień, może być nawet Twoje mieszkanie. 

Zadzwoń aby otrzymać darmową wycenę sklepu internetowego

+48 535 363 848

Projektujemy sklepy internetowe, które charakteryzują się atrakcyjnym designem oraz funkcjonalność. Poruszanie się po witrynie stanowi niezbędny aspekt, w utrzymaniu potencjalnego klienta na naszej stronie. W końcu chaotyczne szablony, pojawiające się błędy i nieintuicyjne przeglądanie strony, skutecznie odstrasza użytkownika. A przecież naszym celem jest skuteczne zainteresowanie go, do skorzystania z Twoich usług oraz produktów. Dlatego właśnie dbamy o to, aby sklep spełniał najwyższe kryteria jakości, gdzie kategorie, produkty, opisy, informacje, płatności oraz kontakt z firmą jest dokładnie tam, gdzie trzeba. Dodatkowo skupiamy się na wdrożeniu oprogramowania, które umożliwia realizację bezpiecznych płatności - zarówno dla Ciebie, jak i klienta. Dzięki sprawdzonym narzędziom, system zamówień oraz zakupu jest bezproblemowy i przyjazny dla użytkownika. 

 
01
01
Omówienie warunków współpracy

Współpraca z nami rozpoczyna się od rozmowy na temat Twoich oczekiwań oraz potrzeb względem sklepu internetowego. Opowiedz nam o swojej firmie, jaki jest Twój cel? Co oferujesz klientom? Powiedz jakie masz preferencje względem desingu oraz funkcjonalności e-sklepu. Odpowiemy na wszelkie pytania, doradzimy przy wątpliwościach oraz zaproponujemy najskuteczniejsze rozwiązania.

 

 
02
02
Podpisanie umowy

Kiedy omówimy wszystkie założenia oraz wytyczne, będziemy mogli przejść do popisania umowy. Następnie na podstawie ustaleń oraz wyznaczonych terminów, przygotujemy dla Ciebie projekt sklepu internetowego. 

 
03
03
Realizacja i ewentualne poprawki

Na tym etapie intensywnie działamy i realizujemy Twój projekt. Kiedy będzie gotowy przedstawimy go Tobie, a Ty będziesz mógł wprowadzić ewentualne poprawki lub sugestie, które będziemy mogli wdrożyć, na Twoje życzenie.

 
04
04
Akceptacja projektu i dalsza współpraca

Kiedy wszystko będzie gotowe, Twój sklep internetowy będzie gotowy do sprzedaży Twoich produktów! Jednak na tym, nasza współpraca nie musi się skończyć. Nasza agencja oferuje również pozycjonowanie sklepów internetowych oraz tworzenie kampanii z Google Ads. Pozwala to na zwiększenie pozycji Twojej firmy w sieci oraz dotarcie do większej grupy docelowych klientów, a to owocuje oczywiście zwiększeniem zysków ze sprzedaży.

 

Zaufaj doświadczeniu

Ponad 15 lat w branży marketingu internetowego

Strony internetowe - WEB Design

Zadzwoń aby otrzymać darmową wycenę sklepu internetowego

+48 535 363 848

Nowoczesne i responsowyne sklepy internetowe

Pakiety cenowe dla sklepów internetowych

Mamy doświadczenie w współpracy z dużymi oraz małymi firmami i jesteśmy gotowi stworzyć dla Państwa wyjątkowy sklep internetowy.