Sklepy internetowe Zielona Góra to platformy, realizujące sprzedaż Twoich produktów i usług 24h/7! Stanowią one inwestycję, która daje możliwość rozwoju firmy - znacznie szybciej i taniej niż sklepy stacjonarne. Jeśli zastanawiasz się nad swoim debiutem w branży e-commerce, oferujemy Tobie profesjonalne wykonanie sklepu internetowego. Dowiedz się, jakie korzyści wynikają z prowadzenia sprzedaży online i jak możemy Tobie pomóc w stworzeniu tego, czego potrzebujesz!

 

Sklep Internetowy Zielona Góra - zwiększ swoją sprzedaż i zyskaj nowych klientów!

Sklepy internetowe Zielona Góra, to oferta kierowana dla przedsiębiorców z całej Polski i świata. Niezależnie od lokalizacji, możemy pomóc Tobie dotrzeć do szerszej grupy klientów, a tym samym zwiększyć swoje zyski. Jeśli posiadasz działalność w Zielonej Górze lub zamierzasz ją założyć i chcesz oferować swoje produkty i usługi nie tylko mieszkańcom województwa Lubuskiego, sklep online to doskonałe rozwiązanie. Przede wszystkim nie ogranicza Ciebie ani czas, ani też przestrzeń. Platforma online działa automatycznie przez 365 dni, przez 24 godziny na dobę! Utrzymanie e-sklepu jest znacznie tańsze, niż sklepu stacjonarnego, a przynosi większe korzyści i możliwość dotarcia do grup klientów, którzy stacjonarnie prawdopodobnie nie mieliby okazji spotkać się z Twoimi produktami. Daj sobie możliwości na większy zysk dla biznesu i zainwestuj w profesjonalny sklep internetowy!

Tworzymy sklepy internetowe w Zielonej Górze dostosowane do Twoich potrzeb

Nasza agencja reklamowa oferuje tworzenie sklepów internetowych w Zielonej Górze, w oparciu o najlepsze, naszym zdaniem, platformy branży e-commmerce: prestashop, magento, woocommerce i shopify. Współpraca z nami jest bardzo wygodna i elastyczna. W dowolnym momencie możesz się z nami skontaktować, aby porozmawiać o projekcie, który planujesz wdrożyć. Opowiedz nam o swojej firmie i oferowanych usługach, oczekiwaniach względem strony internetowej oraz potrzeb biznesowych. To pozwoli nam przygotować odpowiednio zoptymalizowany projekt e-sklepu. Oferujemy również doradztwo w przypadku wątpliwości, dotyczących funkcjonalności platformy oraz wszelkich rozważań, które wpłyną na skuteczność działań wobec zamierzonego celu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji. 

Funkcjonalne sklepy dla branży ecommerce

Funkcjonalność sklepu to dla nas priorytet. Dlatego bazujemy na sprawdzonych rozwiązaniach, które wpływają na stabilność strony oraz łatwe nią zarządzanie. Dzięki wdrożeniu odpowiedniego oprogramowania, projektowane przez nas e-sklepy są bezpieczne w kontekście płatności zarówno dla Ciebie jak i klientów. Ponadto dokonujemy wszelkich starań, aby produkty i usługi zostały odpowiednio wyeksponowane, a wszelkie niezbędne informacje znajdywały się w odpowiednim miejscu. Skupiamy się również na łatwym przemieszczaniu pomiędzy stronami, wyszukiwaniem oraz kategoriami. Dbamy o to, aby system zamawiania oraz realizacji i zarządzaniem zamówieniami był łatwy w obsłudze i bezproblemowy. Oferujemy również dropshipping, czyli integrację produktów i stanów magazynowych z zewnętrznymi dostawcami, co niesie ze sobą wiele korzyści przy minimalnych kosztach. 

Projektowanie sklepów internetowych Zielona Góra - atrakcyjny design

Kolejnym bardzo ważnym aspektem sklepu internetowego jest odpowiednie przygotowanie projektu graficznego. Wygląd strony ma na celu zachęcać klienta do przejrzenia jej zawartości. Z pewnością nie raz byłeś na stronach e-sklepów, które odrzucały nieestetycznym i chaotycznym designem, który przez nieczytelność utrudniał sprawne poruszanie się po witrynie. My takich błędów nie popełniamy. Dostosowujemy również sklepy internetowe do wyświetlania ich na urządzeniach mobilnych, co pozwoli docierać do tej grupy odbiorców, którzy lubią robić zakupy online na swoim smartfonie lub tablecie. Oferowane przez nasz szablony sklepu mogą powstać na podstawie Twoich określonych propozycji, ale jeśli nie wiesz co wybrać, przygotujemy dla Ciebie oryginalny projekt, zgodny z profilem Twojej firmy. 

Sklepy internetowe Zielona Góra - kompleksowa obsługa

Nasza agencja zapewnia Tobie kompleksowe wykonanie sklepu internetowego w Zielonej Górze, który pozwoli dotrzeć do swoich klientów z całego świata! Wykonamy projekt strony, zoptymalizujemy witrynę pod kątem technicznym, aby sklep działał bezproblemowo i bezpiecznie - zarówno dla Ciebie, jak i użytkowników witryny. Wykonanie sklepu to nie jedyne, co możemy dla Ciebie zrobić. Oferujemy również pozycjonowanie stron Zielona Góra - a to zwiększa Twoja widoczność w Google, co przekłada się na dotarcie do wybranej grupy odbiorców i zwiększenie zysków. Pozycjonowanie to oferta zarówno dla nowych sklepów, jak i tych działających w branży od jakiegoś czasu, a które chcą zwiększyć swoje zyski poprzez wdrożenie strategii e-marketingowej. Masz pytania? Wątpliwości? Chcesz poznać wycenę stworzenia sklepu internetowego - polecamy kontakt z naszą firmą poprzez formularz kontaktowy. Zapraszamy do współpracy.

Zadzwoń aby otrzymać darmową wycenę strony internetowej

+48 535 363 848

Jeśli chcesz zdobyć nowych klientów i zyskać sukces w swojej branży, warto zdecydować się na SEO dla Twojej firmy! Możesz również skorzystać z bezpłatnego audytu swojej witryny, który ukaże podstawowe informacje na temat widoczności Twojej strony w sieci. 

Szybkie Q&A - F.A.Q.

Jaki jest koszt stworzenia sklepu internetowego?
Dokładny koszt stworzenia sklepu internetowego, jest kwestią indywidualną. Jednak w naszej agencji zaczyna się od 3000 zł netto.
Czy opłaca się założyć sklep internetowy?
Zdecydowanie tak! Założenie i prowadzenie sklepu internetowego jest znacznie tańsze, niż utrzymanie sklepu stacjonarnego. Pozwala również dotrzeć do szerszej grupy klientów.
Od czego zacząć prowadzenie sklepu internetowego?
To wieloetapowy projekt, więc w pierwszej kolejności musimy określić, co chcemy sprzedawać. Następnie wybrać odpowiednią platformę e-commerce, stworzyć projekt graficzny, wybrać metody płatności oraz dostawy, stworzyć regulamin i politykę sklepu. Samodzielne założenie sklepu internetowego może być wyzwaniem, dlatego warto skorzystać z profesjonalnej agencji, która zrobi to za Ciebie.
Ile można zarobić na sklepie internetowym?
To kwestia indywidualna w zależności od tego, co i w jaki sposób oferujemy - uwzględniając przy tym odpowiedni marketing. Szacunkowo w ciągu miesiąca można zarobić nawet od 10 tys. zł do 50 tys. zł i więcej!
Ile kosztuje miesięczne utrzymanie sklepu internetowego?
Nie uwzględniając działań marketingowych, koszty utrzymania sklepu internetowego w ciągu miesiąca, mogą wynosić średnio od 200 zł do 500 zł.
Jak wypromować sklep internetowy?
Najpopularniejszą i najskuteczniejszą formą reklamy dla sklepów internetowych jest Google Ads.
Gdzie założyć sklep internetowy?
Istnieje wiele platform e-commerce. Najpopularniejsze z nich, to: WooCommerce, Prestashop, Shopify i Magento.
Jak założyć własny sklep internetowy za darmo?
Niestety, nie ma możliwości założenia darmowego sklepu internetowego.