Jesteś firmą z Korzystna nad Odrą lub okolic i chcesz mieć stronę internetową, która przyciągnie użytkowników? Planujesz sprzedaż internetową i potrzebujesz sklepu internetowego, który będzie zwiększał Twój zysk? Tworzenie funkcjonalnych i atrakcyjnych stron internetowych dla firm to nasza działka! Sprawdź, co możemy Tobie zaoferować.

 

Tworzenie stron internetowych Kostrzyn nad Odrą - daj się poznać w sieci!

Strony internetowe dla firm z Kostrzyna nad Odrą to możliwość zwiększenia rozpoznawalności swojej marki! Oferujemy kompleksową obsługę tworzenia witryn, które są projektowane z myślą o klientach! Strona www to Twoja wizytówka, dlatego dbamy o to abyś pokazał się ze swojej najlepszej strony. Wdrażamy nowoczesne rozwiązania, które sprawią że użytkownicy będą chcieli pozostać dłużej na Twojej witrynie i dowiedzieć się więcej o firmie, a co za tym idzie - skorzystać z Twoich usług. To doskonała możliwość dla firm, które chcą realnie dotrzeć do wybranej grupy odbiorców i umocnić pozycję swojej marki w branży. Oferujemy nowoczesne, bezpieczne i funkcjonalne witryny dla przedsiębiorstw z każdego sektora gospodarki.

Atrakcyjny design i funkcjonalność dla strony Twojej firmy

Możemy zaprojektować dla Ciebie witrynę, która wyróżni Ciebie spośród konkurencji. Oferujemy naszym klientom atrakcyjne wizualnie, nowoczesne strony www, które przyciągają i zatrzymują na dłużej uwagę użytkownika. Czego potrzebujesz? Jaka jest Twoja wizja strony? Na czym Tobie zależy? Opowiedz nam o swoich potrzebach, a projekt strony dostosujemy do tego czego od nas oczekujesz. Witryna będzie estetyczna, nowoczesna i dopasowana do profilu Twojej działalności oraz wizerunku marki. Zaproponujemy najlepsze rozwiązanie z wykorzystaniem technologii, która pozwoli stronie być nie tylko ładna, ale również funkcjonalna dla Ciebie i Twoich klientów! Dbamy o to, aby użytkownik nie miał najmniejszych trudności ze znalezieniem potrzebnych mu informacji. Odpowiednia nawigacja jest kluczem do sukcesu! Dlatego projektujemy witryny, które są intuicyjne i łatwe w obsłudze. 

Pozycjonowanie stron internetowych dla firm w Kostrzynie nad Odrą

Chcesz, żeby Twoja strona wpłynęła na skuteczność sprzedaży i zainteresowanie użytkowników? W takim przypadku sam projekt nie wystarczy. Możemy Tobie zaproponować również pozycjonowanie stron www, czyli SEO dla Twojej firmy! Dzięki podjętym działaniom, Twoja witryna może osiągnąć wyższe miejsce w wynikach wyszukiwania Google lub w innych wyszukiwarkach, takich jak Bing czy Yahoo. Odpowiednio zoptymalizowana strona dotrze do konkretnych odbiorców - sprecyzowanej grupie, która jest zainteresowana dokładnie Twoimi usługami i produktami. Pozycjonowanie to najbardziej skuteczna opcja osiągnięcia wymaganych rezultatów, które mogą znaczącą przekładać się na zwiększoną sprzedaż i zainteresowanie użytkowników. Nasze działania obejmują: audyt SEO, optymalizację witryny, zaplanowanie strategii marketingowej i wdrożenie jej za pośrednictwem wielu narzędzi, w tym m.in.: content marketing, link building oraz kampanie reklamowe.

Projektowanie stron www Kostrzyn nad Odrą - oto co możemy Tobie zaoferować

Jesteśmy interaktywną agencją marketingową z 15-letnim doświadczeniem w tworzeniu atrakcyjnych dla każdego klienta stron www. Tworzymy różnego rodzaju witryny, w zależności od potrzeb oraz celów marketingowych. Oto co możemy dla Ciebie zrobić:

 • Strona internetowa firmy - strona wizytowa typu One Page lub rozbudowana witryna www. Możemy także zmodernizować stronę, którą już posiadasz, aby była bardziej funkcjonalna i atrakcyjna.
 • Sklep internetowy - chcesz rozpocząć działalność w branży e-commerce? Stworzymy platformę na której będziesz mógł sprzedawać swoje produkty i usługi nie tylko dla klientów z Kostrzyna nad Odrą, ale z całej Polski!
 • Blogi internetowe - nasza agencja stworzy dla Ciebie wirtualną przestrzeń, na której możesz publikować treści tematyczne związane z Twoją branżą. Blog to świetne rozwiązanie, które pozwala przyciągnąć klientów i budować ekspercki wizerunek marki.

To tylko podstawowe elementy naszych działań - potrzebujesz czegoś więcej? Opowiedz nam o tym i zobaczmy, co możemy dla Ciebie zrobić.

Projektowanie www - usługi dla Twojej firmy z Kostrzyna nad Odrą

Jeśli chcesz mieć profesjonalną witrynę internetową, która wyróżni się pośród innych należących do firm z Kostrzyna nad Odrą i okolic, wybierz naszą agencję marketingową. Tworzymy z myślą o Twoim sukcesie. Oferujemy:

 • Tworzenie atrakcyjnych i funkcjonalnych stron www - zindywidualizowane projekty, strony internetowe, sklepy online.
 • Responsywne strony internetowe - czytelne na każdym urządzeniu.
 • Opublikowanie grafik oraz treści.
 • Wsparcie techniczne i możliwość poprawek na istniejących stronach - jeśli potrzebujesz speca, który naprawi usterki i problemy witryny, możesz mieć pewność że zrobimy to na najwyższym poziomie.
 • Zainstalowanie Google Search Console i Google Analytics.

To jednak nie wszystko, nasza oferta obejmuje także:

 • Optymalizację SEO i pozycjonowanie www.
 • Content marketing - wartościowe treści na różnych kanałach dystrybucji. 
 • Social media marketing.
 • PR online.
 • Tworzenie wizytówek firmy w Google Moja Firma.
 • Audyt stron.
 • Konsultacje i wsparcie merytoryczne.

Potrzebujesz profesjonalistów? Skontaktuj się z nami!

Zadzwoń aby otrzymać darmową wycenę strony internetowej

+48 535 363 848

Jeśli chcesz zdobyć nowych klientów i zyskać sukces w swojej branży, warto zdecydować się na SEO dla Twojej firmy! Możesz również skorzystać z bezpłatnego audytu swojej witryny, który ukaże podstawowe informacje na temat widoczności Twojej strony w sieci. 

Szybkie Q&A - F.A.Q.

Jak nazywa się osoba tworząca strony internetowe?
Webmaster, to osoba tworząca strony internetowe i aplikacje.
Jaki jest koszt założenia strony internetowej?
Koszt założenia strony internetowej zależy od wielu czynników oraz tego, jaki typ oraz wielkość strony chcemy mieć. Nasza agencja oferuje strony internetowe od 700 zł.
Ile kosztuje roczne utrzymanie strony internetowej?
Również w tym przypadku koszty zależą od różnych czynników, m.in. od wielkości witryny. Przykładowy koszt rocznego utrzymania strony internetowej, to: domena .pl: to koło 100 zł netto, hosting: około 150 zł netto, administracja strony (aktualizacje wtyczek, szablonów wordpressa): od 50 zł netto / mc, certyfikat SSL - darmowy "Lets Encrypt".
W czym najlepiej zrobić stronę internetową?
Polecamy osobiście WordPress za jego funkcjonalność oraz atrakcyjność wizualną, ale CMSów jest wiele, np.: Joomla, Wix, a dla sklepów internetowych: Magento i Shopify.
Ile czasu zajmuje zrobienie strony internetowej?
Stworzenie strony internetowej trwa od około tygodnia do miesiąca, w zależności od ustaleń z klientem oraz wielkości i rozbudowania witryny.
Ile kosztuje strona internetowa one page?
W naszej agencji, cena za stronę internetową typu One Page, czyli stronę wizytówkową, zaczyna się od 700 zł netto.