Zastanawiasz się, jak zwiększyć potencjał swojej firmy? Najlepszym rozwiązaniem jest wykorzystanie możliwości jakie daje internet. Pokaż się w sieci i zaprojektuj z nami nowoczesną i funkcjonalna stronę internetową dla swojego biznesu z Międzyrzecza! Oferujemy kompleksowe usługi w tworzeniu witryn dla firm oraz sklepów internetowych. 

 

Projektowanie stron internetowych Międzyrzecz - inwestycja w swój biznes

Chcesz zwiększyć widoczność działalności firmy dla nowych klientów? Marketing internetowy zaczyna się od stworzenia profesjonalnej witryny internetowej, która przyciągnie wzrok użytkowników i zatrzyma ich na dłużej.  Zdobądź przewagę nad konkurencją i zainwestuj w swoją widoczność online. Nasza agencja zapewni Tobie kompleksową obsługę dopasowaną do potrzeb Twojej firmy. Stworzymy dla Ciebie unikalną stronę, która wpłynie na wzrost konwersji i umocni pozycję Twojej marki! Zapewniamy atrakcyjne projekty, stabilne serwery oraz funkcjonalną i łatwą w obsłudze nawigację. Wszystko po to, aby ułatwić Tobie i Twoim klientom czerpanie korzyści z Twojej obecności w sieci! 

Design Twojej strony www - wygląd ma znaczenie!

Strona internetowa powinna oddać charakter Twojej działalności biznesowej w Międzyrzeczu, a jednocześnie wyróżnić się na tle konkurencji. Opowiedz nam o swoich potrzebach względem designu, celach i zadaniach firmy oraz efekcie jaki chcesz uzyskać. Na podstawie tych informacji będziemy mogli stworzyć właściwy projekt Twojej strony. Skupiamy się zarówno na estetyce witryny jak i jej funkcjonalności tak, aby w każdym calu spełniała swoje zadanie. Sprawimy, aby strona firmowa stała się Twoją wizytówką w sieci. Pomożemy w wyborze hostingu oraz adresu www, który będzie chwytliwy i spójny z marką. Podpowiemy, jakie działania będą dla Ciebie najkorzystniejsze, a których lepiej unikać. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu stworzymy nowoczesną witrynę, która pomoże Tobie pozyskać nowych klientów, zwiększy zyski i odda charakter Twojego biznesu!

Tworzymy funkcjonalne witryny dla Ciebie i Twoich klientów

Czym jest funkcjonalność strony www? To jej zdolność do spełnienia swojego celu oraz zapewnienia użytkownikom przyjemnego i bezproblemowego przeglądania treści. Oto jakie działania stosujemy, aby Twoja strona www spełniała najważniejsze kryteria funkcjonalności:

 • Nawigacja - intuicyjne poruszanie się po witrynie ułatwia użytkownikom znalezienie treści, których poszukują.
 • Responsywność - optymalizujemy witryny pod różne urządzenia mobilne, dzięki czemu będą płynnie i czytelnie wyświetlać się również na smartfonach i tabletach.
 • Szybkość ładowania strony - powolne i toporne w działaniu strony skutecznie zniechęcają użytkowników do ich przeglądania. Dlatego my skupiamy się na płynności ich funkcjonowania.
 • Bezpieczeństwo - zabezpieczamy witrynę przed hakerami oraz wirusami i zapewniamy jej certyfikat SSL oraz protokół HTTPS.
 • Wyszukiwarka - to możliwość znalezienia na stronie potrzebnych informacji, przez skorzystanie z funkcji wyszukiwania.
 • Formularz kontaktowy - to prosta droga do komunikacji między Tobą, a użytkownikami!

Jak widzisz funkcjonalność strony ma ogromne znaczenie dla użytkowników, a dzięki temu pozwala Twojej stronie sięgnąć biznesowych celów!

Projektowanie sklepów internetowych w Międzyrzeczu

Projektujemy nie tylko strony, ale również sklepy internetowe dla branży e-commerce. Jest to sektor, który cieszy się ogromną popularnością, ponieważ zakupy online są coraz bardziej powszechne. Skupiamy się, aby witryna była najlepiej dostosowana do potrzeb klientów i pozwalała im bez trudu znaleźć interesujący ich produkt. Dbamy również o bezpieczeństwo płatności, aby transakcje mogły być dokonywane bezproblemowo zarówno dla Ciebie jak i użytkowników. To bardzo ważne, aby  klienci mogli czuć się bezpiecznie korzystając z Twojej witryny. Zapewniamy stabilność struktur e-sklepów oraz ich nowoczesny design i intuicyjną nawigację. Podobnie jak w przypadku stron www, tutaj także dbamy o funkcjonalność i łatwość użytkowania. Jeśli zależy Tobie na rozpoczęciu e-biznesu, skorzystaj z naszego doświadczenia oraz umiejętności. Otrzymasz sklep internetowy, który wyróżni Ciebie na tle konkurencji!

Optymalizacja SEO i pozycjonowanie stron internetowych w Międzyrzeczu

Na widoczność strony w wynikach wyszukiwarek internetowych ma wpływ jej odpowiednia optymalizacja SEO. Jest to złożony proces, który wymaga odpowiedniej strategii oraz wdrożenia działań marketingowych takich jak: content marketing, dobór słów kluczowych, link building oraz kampanie reklamowe. Wszystko to wpływa na widoczność strony internetowej dla wybranej grupy użytkowników - czyli Twoich docelowych klientów. Jeśli zależy Tobie na przyciągnięciu mieszkańców Międzyrzecza, realizujemy pozycjonowanie lokalne. Jeżeli chcesz zdobyć zainteresowanie szerszej grupy odbiorców spoza miasta czy województwa, tworzymy bardziej rozbudowaną strategię i zgodnie z harmonogramem wprowadzamy kolejne działania. Efekt? Zwiększenie ruchu na Twojej stronie, podniesienie wyników sprzedaży, umocnienie pozycji marki w branży oraz wyprzedzenie konkurencji. SEO to inwestycja w rozwój firmy!

Zadzwoń aby otrzymać darmową wycenę strony internetowej

+48 535 363 848

Jeśli chcesz zdobyć nowych klientów i zyskać sukces w swojej branży, warto zdecydować się na SEO dla Twojej firmy! Możesz również skorzystać z bezpłatnego audytu swojej witryny, który ukaże podstawowe informacje na temat widoczności Twojej strony w sieci. 

Agencja ADwave - usługi marketingowe dla Twojej firmy!

Jesteśmy agencją marketingową, która od wielu lat świadczy profesjonalne usługi z zakresu marketingu internetowego. Na bieżąco aktualizujemy wiedzę, dlatego wiemy jakie są najnowsze i najskuteczniejsze trendy w reklamowaniu firm w internecie. Oto, co możemy dla Ciebie zrobić:

 • Projektowanie sklepów i stron internetowych dla firm. Tworzymy również blogi osobiste.
 • Pozycjonowanie stron www - kompleksowa obsługa SEO.
 • Content marketing - wartościowe i jakościowe treści.
 • Social media marketing - silna pozycja firmy w mediach społecznościowych.
 • Link building - tworzenie kampanii wartościowych linków z różnych źródeł.
 • Audyt SEO - analiza Twojej strony pod kątem wyszukiwarek.
 • Kampanie i reklamy z użyciem Google Ads, Bing Ads oraz narzędzi social mediów.
 • Konsultacje - wsparcie w rozwiązywaniu problemów marketingowych.
 • Tworzenie wizytówek Google Moja Firma

Jeśli chcesz podnieść znaczenie swojej firmy w sieci i rozwijać biznes - skontaktuj się z nami! Wiemy, jak możemy Tobie pomóc.

 

Szybkie Q&A - F.A.Q.

Jak nazywa się osoba tworząca strony internetowe?
Webmaster, to osoba tworząca strony internetowe i aplikacje.
Jaki jest koszt założenia strony internetowej?
Koszt założenia strony internetowej zależy od wielu czynników oraz tego, jaki typ oraz wielkość strony chcemy mieć. Nasza agencja oferuje strony internetowe od 700 zł.
Ile kosztuje roczne utrzymanie strony internetowej?
Również w tym przypadku koszty zależą od różnych czynników, m.in. od wielkości witryny. Przykładowy koszt rocznego utrzymania strony internetowej, to: domena .pl: to koło 100 zł netto, hosting: około 150 zł netto, administracja strony (aktualizacje wtyczek, szablonów wordpressa): od 50 zł netto / mc, certyfikat SSL - darmowy "Lets Encrypt".
W czym najlepiej zrobić stronę internetową?
Polecamy osobiście WordPress za jego funkcjonalność oraz atrakcyjność wizualną, ale CMSów jest wiele, np.: Joomla, Wix, a dla sklepów internetowych: Magento i Shopify.
Ile czasu zajmuje zrobienie strony internetowej?
Stworzenie strony internetowej trwa od około tygodnia do miesiąca, w zależności od ustaleń z klientem oraz wielkości i rozbudowania witryny.
Ile kosztuje strona internetowa one page?
W naszej agencji, cena za stronę internetową typu One Page, czyli stronę wizytówkową, zaczyna się od 700 zł netto.