Web Design Services

Zarządzanie marketingiem partnerskim

Zastosowanie strategii polegającej na odpowiednim zarządzaniu marketingiem partnerskim, to podstawa właściwych relacji pomiędzy reklamodawcą, wydawcą i klientem.

Marketing partnerski to termin używany do opisania formy reklamy internetowej, polegającej na nagradzaniu partnera za kierowanie nowego użytkownika na Twoją stronę lub nagradzanie klienta za wykonywanie pożądanych działań, takich jak dokonanie zakupu lub zapisanie się do newslettera. W pewnym sensie marketing partnerski może być uznany za darmową reklamę Twojej strony. Pozwala na stworzenie sieci powiązanych witryn internetowych, kierujących klientów do tego, aby zrobili zakupy za pośrednictwem jednej z nich – Twojej.

Kampanie partnerskie dają najlepsze wyniki, kiedy są połączone z kampaniami polegającymi na pozycjonowaniu stron (SEO) oraz kampaniami linków sponsorowanych, posiadają wsparcie w postaci e-mail marketingu, a także są odpowiednie dla branży turystycznej, handlowej i usługowej ze względu na regularne badanie procesu sprzedaży na dużą skalę.

Skuteczna kampania marketingu partnerskiego nie polega na rzucaniu wiązki linków na różne strony internetowe w nadziei, że coś tam zostanie. Jest dobrze zaplanowana i w jej przygotowanie zostaje włożony określony wysiłek, ukierunkowany na rozwijanie długoterminowych powiązań ze stronami internetowymi osób trzecich oraz witrynami związanymi z branżą badawczą, które posiadają zaufane strony. Głównym celem jest budowanie cennej sieci partnerskiej dla Twojej witryny internetowej, co wpłynie na uzyskanie wysokiej jakości ruchu oraz wzrost konwersji na stronie.

Ponadto udana kampania marketingu partnerskiego uwzględnia także pewne cechy biznesowe, takie jak zdolność do bycia elastycznym w kwestiach wysokości prowizji, zwłaszcza w momencie, kiedy następuje zastój w sprzedaży, ponieważ wyższa prowizja sprawi, że partnerzy będą pracować dla Ciebie ciężej.

14

Kampanii Marketingu Partnerskiego

14

Partnerskich Monitoringów

8

Rekrutacji Nowych Partnerów

9

Wyborów Sieci Partnerskich

3

Programów Zarządzania Nagrodami Dla Partnerów

9

Stworzonych Banerów

Nasz zespół ds. zarządzania marketingiem partnerskim może zapewnić jasne zrozumienie istoty Twojej marki, propozycji i produktów, aby pomóc Ci wyprzedzić konkurencję. Posiadamy techniczne oraz strategiczne doświadczenia, które pozwalają nam połączyć Cię z wieloma sieciami, pionami i wydawcami, którzy są dla Ciebie najbardziej odpowiedni. Jednocześnie zapewniamy optymalne rozmieszczenie oraz generowanie wolumenu sprzedaży.

Ważne jest również to, aby utrzymać pełne zaufania relacje z witrynami partnerskimi, dlatego upewnij się czy płacisz prowizję w uzgodnionym terminie. Wierzymy, że kluczem do udanej kampanii jest utrzymanie silnej relacji z podmiotami powiązanymi, aby pomóc budować ich zaufanie do Twojej marki. W ramach modelu opartego na wydajności nasi profesjonalnie przeszkoleni eksperci wykorzystają innowacyjne strategie i relacje z innymi najlepszymi stowarzyszonymi firmami, w celu zwiększenia sprzedaży, a także relacje z potencjalnymi klientami.

Opowiedz nam o swoim projekcie

Pozwól nam z pasją rozwijać Twój biznes internetowy.

Możemy zarządzać wszystkimi aspektami kampanii partnerskiej dla Twojej firmy. Znamy sposoby na zachęcenie partnerów do sprzedaży Twoich produktów. Wiemy jakie sieci partnerskie są najlepsze dla danej branży i jak budować relacje, które doprowadzą do zwiększenia ilości informacji na temat Twojego produktu na tych witrynach partnerskich.