Dostarczamy efekty a nie tylko raporty

Reklama płatna w Bing - zarządzanie kampanią Pay-Per-Click

Bing to wyszukiwarka należąca do Microsoftu - nie jest, aż tak popularna jak Google, ale dzięki temu stanowi doskonałe pole możliwości, aby skutecznie wdrożyć strategię marketingową z użyciem kampanii PPC. Reklama PPC to narzędzie marketingowe, które stanowi reklamę w formie tekstu, linku lub postaci graficznej umiejscowionej na szczycie wyników wyszukiwania. Za atrakcyjność tej metody promocji przemawia fakt, że opłata za reklamę pobierana jest tylko wtedy, kiedy użytkownik bezpośrednio kliknie w reklamę. 

Reklama Bing PPC  pojawia się nie tylko w wynikach wyszukiwarki Bing, ale również MSM i Yahoo. Największą zaletą reklamy płatnej w Bing jest fakt, że tego typu kampanie mają większy współczynnik klikalności, niż Google. Sam koszt za kliknięcie jest również niższy dla reklamodawcy, a jednocześnie pozwala skuteczniej dotrzeć do odpowiedniej grupy odbiorców, dzięki mniejszej konkurencji. Dlatego stanowi doskonałą metodę promocji marki, produktu oraz usługi. 

 

Koszt za usługę Bing Ads określany jest indywidualnie w zależności od konkurencyjności, zasięgu oraz czasu wyświetlenia reklamy. 

Zadzwoń aby otrzymać wycenę reklamy Bing Ads

+48 535 363 848

 
01
01
Mniejsza konkurencja - wyższa skuteczność

Reklama PPC w Bing daje Twojej firmie znacznie większą możliwość dotarcia do wybranej grupy odbiorców, ze względu na mniejszą konkurencje. Jednocześnie koszt, jaki reklamodawca ponosi za kliknięcie użytkownika w reklamę, jest nawet o kilkanaście procent niższy, niż w przypadku kampanii w Google. 

 

 
02
02
Płatność za kliknięcie

Kampania PPC w Bing pobiera opłaty tylko wtedy, kiedy użytkownik kliknie w Twoją  reklamę, a nie za to, że zostanie wyświetlona w wynikach jego wyszukiwania. Płacisz zatem za konkretnego klienta zainteresowanego Twoimi usługami, a nie za samo istnienie danej reklamy w sieci. 

 
03
03
Konkretny odbiorca

Bing Ads posiada możliwość precyzyjnego targetowania reklamy. Oznacza to, że możemy wybrać konkretne regiony geograficzne, dni tygodnia, pory dnia oraz sprecyzować dane demograficzne. To jednak nie wszystko - umożliwia również wybór reklamy na określonych urządzeniach i systemach operacyjnych. Wszystkie te elementy sprawiają, że możemy pozyskać klientów, którzy są realnie zainteresowani Twoją ofertą!

 

 
04
04
Realne efekty widoczne w krótkim czasie

Opłata za reklamę PPC w Bing, pobierana jest tylko wtedy, kiedy użytkownik na nią kliknie - a tym samym dotrze na naszą stronę internetową oraz ofertę. Pozwoli to na szczegółowe dostarczenie raportów, wskazujących na użytkowników, którzy za pośrednictwem reklamy trafili na Twoją witrynę. W ten sposób, możesz ocenić skuteczność kampanii.

 

ZAUFAJ LICZBOM

Sprawdź efekty naszej pracy

Google Ads case study
Zarządzanie kampanią PPC

Pakiety cenowe Bing Ads

Mamy doświadczenie w współpracy z dużymi oraz małymi firmami i jesteśmy gotowi opracować ukierunkowaną strategię i plan, który jest właśnie dla Ciebie.