Precyzyjne targetowanie reklam SM

Zarządzanie reklamą w social mediach

Reklama w social mediach stanowi możliwość zwiększenia zainteresowania Twoją stroną, a tym samym pozyskania nowych klientów.

Dzięki narzędziom reklamowym w mediach społecznościowych, możemy dokładnie sprecyzować grupę odbiorców, do których ma dotrzeć reklama biorąc pod uwagę: zasięg, lokalizację, wiek, płeć oraz zainteresowania klienta. Dzięki temu Twoja reklama dotrze do tych użytkowników, którzy są potencjalnymi klientami Twoich usług. Reklama w social mediach niesie ze sobą szereg korzyści. .

 
01
01
Sprecyzowana grupa odbiorców

Reklama w social mediach daje możliwość dostosowania grupy odbiorców w taki sposób, aby trafiła do klientów  zainteresowanych Twoimi usługami.

 
02
02
Długofalowe relacje z klientami

Social media umożliwiają nie tylko pozyskanie nowych klientów, ale również utrzymanie z nimi długofalowych relacji.

 

Zadzwoń aby otrzymać darmową wycenę reklamy w Social Mediach

+48 535 363 848

 
03
03
Budowanie wizerunku firmy

Dzięki aktywności w social mediach budujesz wizerunek i wiarygodność swojej firmy. Wpływ ma na to nie tylko treść, ale również sposób jej przekazania.

 
04
04
Koszt reklamy dostosowany do wyników

Dobrze zoptymalizowana reklama, przyciąga klientów. To, do jak dużej grupy odbiorców dotrzesz, zależne jest od zainwestowanego budżetu.

Zarządzanie kampanią FB Ads

Pakiety cenowe reklamy na Facebooku

Mamy doświadczenie w współpracy z dużymi oraz małymi firmami i jesteśmy gotowi opracować ukierunkowaną strategię reklamy w social mediach.