STRATEGICZNE DORADZTWO

Doradztwo i konsultacje marketingowe

Marketing nie działa? Sprzedaż stoi w miejscu? Konsultacja marketingowa i doradztwo ze specjalistą z ponad 15 letnim doświadzeniem.

Zadzwoń teraz!

 
 
 
 
Strategia komunikacji marki

Podstawowy plan określający, w jaki sposób Twoja marka będzie komunikować się z klientami. Stanowi to wstęp do wszelkich działań marketingowych, jakie podejmiesz w celu budowania wizerunku firmy.

01
Budżetowanie i plany marketingowe

Wyznaczenie budżetu przeznaczonego na działania marketingowe oraz wskazanie, jakimi środkami dystrybucji będzie prowadzona kampania reklamowa.

02
Przegląd działań marketingowych

Analiza dotychczasowych działań marketingowych, podjętych w celu promowania marki i  wyznaczenie trendów w celu poprawy skuteczności. 

03
Pozyskiwanie Leadów Sprzedażowych

Generowanie listy potencjalnych klientów, realnie zainteresowanych Twoimi usługami oraz produktami. 

04
Inwestycja która się opłaca

Jak wyglądają konsultacje?

Konsultacje obecnie przeprowadzane są w formie telekonferencji Google Hangout.
  • Podczas konsultacji przedstawiasz nam swój problem, z którym musisz się zmierzyć.
  • konsultacje marketingowe
    Korzystając z naszej wiedzy i doświadczenia, przedstawimy Ci praktyczne rozwiązania problemu.
  • konsultacje z marketingu
    Cena pojedynczej konsultacji - 60 min - 500 zł netto.
dyrektor marketingu

Dyrektor marketingu na godziny

Jak wygląda współpraca?

Jeśli zmagasz się z brakiem satysfakcjonujących rezultatów, dotyczących wdrożonych przez siebie działań lub zetknąłeś się z uporczywym błędem, który uniemożliwia Tobie realizowanie strategii, skontaktuj się z nami! Umówimy się na spotkanie podczas którego, omówimy nurtujący Ciebie problem. Przyjrzymy się dokładnie podjętym dotychczas działaniom lub błędom związanym z funkcjonowaniem strony. Następnie zaproponujemy Tobie najlepsze działania, jakie możesz w tej sytuacji podjąć - określimy co i w jaki sposób należy zrobić, a także wskażemy jaki budżet trzeba przeznaczyć na realizowaną strategię. Potem pozostaje już tylko realizacja zaproponowanych przez nas działań i śledzenie raportów. 

01.
Analiza aktualnego stanu
Po zapoznaniu się z Twoją sytuacją, przeprowadzimy analizę dotychczas podjętych działań, aby zyskać szerszy wgląd i sprawdzić, co wymaga poprawy i zmiany, co wykluczyć, a co warto zastosować. 
02.
Propozycje wdrożeń
Po dokładnej analizie będziemy mogli zaproponować Tobie działania, które warto wdrożyć, aby wyeliminować błędy i poprawić kondycję marketingową Twojej firmy. 
03.
Budżetowanie
Określimy również budżet, jaki należy przeznaczyć na zaproponowane przez nas działania. 
04.
Wdrożenie strategii
Na podstawie przygotowanego przez nas planu działań oraz wytycznych, będziesz mógł wdrożyć nową strategię i rozwijać swój biznes.
 
99%

SEO & Ads

90%

Digital PR

90%

Identyfikacja wizualna

99%

Analityka internetowa

 
ZAUFAJ DATA SCIENCE

Dlaczego warto z nami współpracować?

Potrzebujesz uzyskać szybko informacji na temat wykonania określonych działań marketingowych i nie wiesz jak to zrobić? A może wdrożone dotychczas działania nie przynoszą efektów lub zmagasz się z niepoprawnym funkcjonowaniem używanych narzędzi?

Zostałeś pozostawiony sam/sama z realizacją działań marketingowych, które zostały Ci przekazane przez osobę, która wcześniej zajmowała się marketingiem i potrzebujesz wsparcia (supportu) marketingowego?

Chcesz podjąć jakieś działania marketingowe np. założyć profil firmowy w mediach społecznościowych, przeprowadzić reklamę na FB, skonsultować wybrane miejsca reklamowe, ustawić kampanię reklamową Google Ads itp. ?

Masz problem marketingowo – sprzedażowy i potrzebujesz wsparcia?

Jeśli tak - pomożemy!