Dostarczamy efekty a nie tylko raporty

Reklama płatna w Google - zarządzanie kampanią Pay-Per-Click

Reklama PPC to popularne i dające korzystne wyniki, narzędzie marketingowe. Każdy użytkownik internetu spotkał się z taką reklamą. Najczęściej jest ona wyświetlana jako link sponsorowany na samej górze wyników Google oraz na stronach partnerskich Google, czyli największych i najpopularniejszych firm.

Kampanie PPC są atrakcyjną formą reklamy, ponieważ płatność za nią jest pobierana tylko wtedy, kiedy użytkownik kliknie w link, a nie podczas samego jej wyświetlenia. Efektywne zarządzanie kampanią PPC wymaga określenia odpowiedniego profilu odbiorców, do których dostosowana będzie treść, produkt lub usługa. Reklama PPC z wykorzystaniem narzędzia Google Ads może przybierać różne formy, w tym tzw. reklamy display w formie graficznej.

Koszt za taką usługę określany jest indywidualnie w zależności od m.in. konkurencyjności, zasięgu oraz czasu wyświetlenia reklamy. 

Zadzwoń aby otrzymać darmową wycenę reklamy Google Ads

+48 535 363 848

 
01
01
Odpowiedni dobór słów kluczowych

Dzięki dokładnej analizie profilu firmy,  tworzymy odpowiednią bazę słów kluczowych. To właśnie one odpowiadają na potrzeby użytkowników, szukających dokładnie takich usług i produktów, jakie oferuje Twoja firma.  

 
02
02
Płatność za kliknięcie

Kampania PPC pobiera opłaty tylko wtedy, kiedy użytkownik kliknie w wybraną reklamę. Płacisz za konkretnego klienta zainteresowanego Twoimi usługami, a zatem nie marnujesz kapitału zainwestowanego w reklamę. 

 
03
03
Konkretny odbiorca

Oczekujesz, że Twoja reklama trafi do klienta potrzebującego Twoich usług, a nie przypadkowego internauty? Kampania PPC umożliwia nam szczegółowe sprecyzowanie grupy odbiorców Twojej reklamy.

 

 
04
04
Efekty widoczne w krótkim czasie

Odpowiednio stworzona kampania PPC pozwoli w niedługim czasie osiągnąć widoczne rezultaty wyświetlanej reklamy. To nie tylko raporty z widocznym wzrostem słupków wyświetlania, ale realne zainteresowanie klientów.

ZAUFAJ LICZBOM

Sprawdź efekty naszej pracy

Google Ads case study
Zarządzanie kampanią PPC

Pakiety cenowe Google Ads

Mamy doświadczenie w współpracy z dużymi oraz małymi firmami i jesteśmy gotowi opracować ukierunkowaną strategię i plan, który jest właśnie dla Ciebie.