Dostarczamy efekty a nie tylko raporty

Reklama płatna w Google - zarządzanie kampanią Pay-Per-Click

Reklama PPC to popularne i dające korzystne wyniki, narzędzie marketingowe. Każdy użytkownik internetu spotkał się z taką reklamą. Najczęściej jest ona wyświetlana jako link sponsorowany na samej górze wyników Google oraz na stronach partnerskich Google, czyli największych i najpopularniejszych firm.

Kampanie PPC są atrakcyjną formą reklamy, ponieważ płatność za nią jest pobierana tylko wtedy, kiedy użytkownik kliknie w link, a nie podczas samego jej wyświetlenia. Efektywne zarządzanie kampanią PPC wymaga określenia odpowiedniego profilu odbiorców, do których dostosowana będzie treść, produkt lub usługa. Reklama PPC z wykorzystaniem narzędzia Google Ads może przybierać różne formy, w tym tzw. reklamy display w formie graficznej.

Koszt za taką usługę określany jest indywidualnie w zależności od m.in. konkurencyjności, zasięgu oraz czasu wyświetlenia reklamy. 

 
01
01
Odpowiedni dobór słów kluczowych

Dzięki dokładnej analizie profilu firmy,  tworzymy odpowiednią bazę słów kluczowych. To właśnie one odpowiadają na potrzeby użytkowników, szukających dokładnie takich usług i produktów, jakie oferuje Twoja firma.  

 
02
02
Płatność za kliknięcie

Kampania PPC pobiera opłaty tylko wtedy, kiedy użytkownik kliknie w wybraną reklamę. Płacisz za konkretnego klienta zainteresowanego Twoimi usługami, a zatem nie marnujesz kapitału zainwestowanego w reklamę. 

 
03
03
Konkretny odbiorca

Oczekujesz, że Twoja reklama trafi do klienta potrzebującego Twoich usług, a nie przypadkowego internauty? Kampania PPC umożliwia nam szczegółowe sprecyzowanie grupy odbiorców Twojej reklamy.

 

 
04
04
Efekty widoczne w krótkim czasie

Odpowiednio stworzona kampania PPC pozwoli w niedługim czasie osiągnąć widoczne rezultaty wyświetlanej reklamy. To nie tylko raporty z widocznym wzrostem słupków wyświetlania, ale realne zainteresowanie klientów.

ZAUFAJ LICZBOM

Sprawdź efekty naszej pracy

Google Ads case study
Zarządzanie kampanią PPC

Pakiety cenowe Google Ads

Mamy doświadczenie w współpracy z dużymi oraz małymi firmami i jesteśmy gotowi opracować ukierunkowaną strategię i plan, który jest właśnie dla Ciebie.