Pozycjonowanie stron Wrocław to nasza oferta dla Twojej firmy! Jeśli chcesz, aby Twoje przedsiębiorstwo zyskało na swojej obecności online, zainwestuj w skuteczną strategię pozycjonowania, która przyniesie Tobie szereg korzyści! Jesteśmy agencją marketingową, która od 15 lat oferuje swoim klientom najwyższej jakości usługi. Korzystamy z najnowocześniejszych trendów w pozycjonowaniu i dbamy o każdy szczegół - ponieważ w tym procesie, każde działanie ma dla Ciebie ogromne znaczenie! 

Zadzwoń aby otrzymać darmową wycenę pozycjonowania strony we Wrocławiu

+48 535 363 848

Pozycjonowanie Wrocław - dlaczego warto zainwestować w SEO?

W dzisiejszych czasach bardzo trudno jest osiągnąć sukces, bez odpowiednich działań. Dlatego właśnie pozycjonowanie stron internetowych w wynikach wyszukiwarek, odgrywa kluczową rolę. Wrocław to miasto, które dynamicznie rozwija się - powstają nowe firmy, a tym samym konkurencja rośnie. 

Inwestycja w pozycjonowanie stron, pozwoli Tobie zdobyć przewagę nad konkurencją i dotrzeć do grupy potencjalnych klientów. Dzięki profesjonalnej optymalizacji treści na Twojej witrynie, nasyconej odpowiednimi słowami kluczowymi zwiększymy widoczność Twojej strony w wynikach wyszukiwania - co wpłynie na zwiększenie konwersji oraz przyniesie wartościowy ruch na witrynie. To nie jedyne działania, jakie wykonamy, ale o nich opowiemy Tobie za chwilę. Skupmy się teraz na korzyściach, jakie niesie SEO.

Jest to doskonały sposób, aby Twoja firma dotarła do lokalnej społeczności. Jeśli Twoim targetem są mieszkańcy Wrocławia, dzięki pozycjonowaniu lokalnemu, możesz zyskać większą wiarygodność i zdobyć zaufanie użytkowników, którzy chętniej skorzystają z Twojej oferty, widząc ją na wysokich pozycjach wyszukiwania. Dzięki temu masz możliwość zbudowania silnej pozycji marki na lokalnym rynku!

Inwestycja w SEO jest opłacalna w perspektywie czasu. Gdy osiągniesz wysokie pozycje w wyszukiwarkach, nie będziesz musiał inwestować dużych kwot w reklamę i promocje. Twoja strona będzie przyciągać uwagę, a Ty zaoszczędzisz czas i pieniądze. My będziemy reagować na bieżąco na zmieniające się trendy w SEO oraz dostosowywać strategię tak, aby ugruntować Twoją pozycję. 

Audyt SEO dla Twojej firmy we Wrocławiu

Skuteczne pozycjonowanie strony we Wrocławiu, nie może rozpocząć się bez przeprowadzenia audytu SEO Twojej witryny www. Dlaczego? Ponieważ to właśnie audyt pozwala przeanalizować stronę i sprawdzić jej kondycję pod kątem widoczności w wyszukiwarce. Audyt pomaga nam dowiedzieć się, jak twoja witryna oceniana jest w wynikach wyszukiwania Google, umożliwi również ocenę użycia fraz kluczowych umieszczonych na stronie oraz sprawdzi wartościowość istniejących treści. To jednak nie wszystko. Dzięki audytowi możemy również zobaczyć stopień optymalizacji strony pod względem optymalizacji technicznej, prędkość ładowania strony oraz jej responsywność - widoczność na innych urządzeniach. Audyt SEO jest zatem wstępną diagnozę kondycji Twojej witryny, dzięki której możemy przygotować skuteczną strategię pozycjonowania i przejść do wdrażania działań.  

Pozycjonowanie stron we Wrocław - na czym to polega?

Pozycjonowanie to działanie, którego celem jest zwiększenie widoczności strony w wynikach organicznych, czyli bezpłatnych wynikach wyszukiwania, na konkretne frazy kluczowe, które wpisują użytkownicy w celu znalezienia firmy, która dostarczy im usług lub produktów, jakie potrzebują. Pozycjonowanie wymaga wdrożenia szczegółowych działań, które są związane z tworzeniem treści oraz optymalizacją ich na stronie www, a także techniczną poprawą strony i zbudowaniem zaplecza linków, czyli link buildingu. 

SEO to jedno z kluczowych działań, jakie podejmujemy w obszarze pozycjonowania firm z Wrocławia. Pozycjonowanie i SEO to nie to samo, ale oba działania mają ten sam cel - zwiększenie ruchu i widoczności domeny w wyszukiwarce Google lub Bing. SEO jest niezbędne, przy pozycjonowaniu. Optymalizacja treści pod SEO, to tworzenie wartościowego contentu nasyconego frazami kluczowymi, które są właściwe dla Twojego biznesu i branży w jakiej działasz. Optymalizacja treści, to:

 • Analiza słów kluczowych i wybór najbardziej skutecznych dla Twojej witryny firmowej.
 • Zapobieganie duplikacji treści na stronie - stworzenie unikalnego contentu.
 • Formatowanie tekstu pod kątem atrakcyjności dla czytelnika oraz algorytmów wyszukiwarki.
 • Linkowanie wewnętrzne i zewnętrzne - zapobieganie tworzenia tzw. osieroconych stron.

To i wiele więcej, oferujemy w ramach naszych działań. SEO i pozycjonowanie ściśle ze sobą współpracują, aby skutecznie zwiększyć widoczność Twojej domeny w sieci!

Pozycjonowanie stron Wrocław - co możesz zyskać?

Wiesz, już co nasza agencja SEO może dla Ciebie zrobić w obszarze pozycjonowania we Wrocławiu. Sprawdź teraz, jakie korzyści może Tobie przynieść skuteczne pozycjonowanie:

 • Widoczność firmy w wyszukiwarce Google lub Bing, dzięki jej wysokiej pozycji w wyszukiwaniach użytkowników.
 • Zwiększenie wartościowego ruchu na stronie www.
 • Zainteresowanie potencjalnych klientów.
 • Podniesienie wyników sprzedaży.
 • Tworzenie silnych więzi ze stałymi klientami.
 • Budowanie świadomości marki.

 

Pozycjonowanie lokalne - dla kogo?

Pozycjonowanie lokalne jest bardzo skuteczną możliwością dla firm z Wrocławia i okolic, które chcą zyskać nowych klientów z lokalnej społeczności. Dla kogo jest to najkorzystniejsza możliwość?

 • Małe, średnie i duże firmy - dla lokalnych przedsiębiorców, takich jak: salony fryzjerskie, restauracje, sklepy branżowe i inne usługi, pozycjonowanie lokalne jest kluczowe, aby móc dotrzeć do klientów z sąsiedztwa. 
 • Firmy z wieloma lokalizacjami - jeśli prowadzisz biznes, który ma oddziały w różnych miastach, pozycjonowanie lokalne pozwala wybraną filię oraz jej stronę wypozycjonować na dane miasto. Pozwoli to klientom z Wrocławia dotrzeć do Twojej oferty.
 • Turystyka - hotele i pensjonaty, a także biura podróży mogą zyskać na sprecyzowanej strategii i pomóc turystom znaleźć wsparcie w Twojej firmie.
 • Lokale rozrywkowe - prowadzisz restauracje, klub lub bar i chcesz przyciągnąć do swojego lokalu gości? Pozycjonowanie na Wrocław to doskonały sposób, aby zaprezentować swoją ofertę, wydarzenie i zaprosić klientów w swoje progi!

Jak widzisz jest to bardzo wartościowe działania, dla szerokiego grona przedsiębiorców. Niezależnie od rodzaju działalności, jeśli mieszkańcy Wrocławia to klienci, których chcesz przyciągnąć - zdecyduj się na pozycjonowanie lokalne i zdobądź przewagę nad konkurencją!

Pozycjonowanie stron internetowych we Wrocławiu - ile kosztuje?

Decydując się na pozycjonowanie strony we Wrocławiu, masz pewność, że to inwestycja, która przyniesie Tobie realne korzyści. Nie jest to działanie wyrywkowe, ale bardzo dobrze zaplanowana strategia. Ceny za pozycjonowanie w naszej agencji SEO , możemy dostosować do Twoich potrzeb oraz oczekiwań. Dlatego przygotowaliśmy cennik pozycjonowania stron, z ofertą trzech pakietów cenowych, z wyszczególnieniem oferowanych działań w ramach proponowanych opcji.

ADwave agencja SEO: nasza oferta

Jesteśmy agencją, która od 15 lat świadczy usługi z zakresu pozycjonowania oraz szeroko pojętego marketingu internetowego. Nasza oferta obejmuje:

Chcesz zwiększyć znaczenie Twojej firmy w sieci? Pragniesz dotrzeć do większego grona odbiorców i marzysz, aby Twój sklep skutecznie sprzedawał? Skontaktuj się z nami

Szybkie Q&A - F.A.Q.

Ile kosztuje pozycjonowanie strony internetowej?
W naszej agencji marketingu internetowego pozycjonowanie stron zaczynamy od 1000 zł netto. Pakiet podstawowy obejmuje m.in. link building, pozycjonowanie kilku fraz oraz monitoring działań i raporty miesięczne. Droższe pakiety, związane są z wdrożeniem bardziej zaawansowanej strategii, w skład której wchodzi m.in.: content marketing oraz pozycjonowanie kilkudziesięciu fraz kluczowych.
Jak pozycjonować stronę w Google za darmo?
Pozycjonowanie stron samemu, w dzisiejszych czasach jest trudne i zależy od branży, w której dana firma funkcjonuje. Trudne branże, to takie które mają sporą konkurencje na rynku, wymagają wielu zaawansowanych działań oraz narzędzi, których pełne funkcjonowanie jest jednak płatne. Przy pozycjonowaniu stron ważny jest link building, czyli tworzenie wartościowej sieci linków do naszej strony. Jednak również to działanie wymaga inwestycji finansowej, aby zakupić link lub publikację na innych, branżowych stronach internetowych. Dlatego nie da się skutecznie pozycjonować strony internetowej za darmo. Wyjątkiem może być nisza, w której nie mamy konkurencji, a na którą jest zapotrzebowanie. Wówczas łatwiej dotrzeć nam do odpowiedniej grupy odbiorców, bez konieczności wdrożenia wielowarstwowych działań.
W jaki sposób pozycjonuje się stronę WWW?
Wpływa na to ponad 250 czynników. Jest to bardzo złożony proces, który wymaga zaplanowania odpowiedniej strategii oraz korzystania z wielu narzędzi, umożliwiających jej realizację. Pozycjonowanie stron internetowych rozpoczyna się od audytu, czyli diagnostyki kondycji witryny pod kątem SEO. Następnie można przystąpić do działań, które uwzględniają m.in.: optymalizację strony pod pozycjonowanie, poprawienie jej pod kątem technicznym, dobór i zastosowanie fraz kluczowych, tworzenie wartościowego contentu oraz link buildingu. Wszystkie te elementy wdrażane w odpowiedni sposób, z określoną częstotliwością wpływają na pozycjonowanie strony www.
Jak sprawdzić stronę pod SEO?
Mini audyt, czyli podstawową diagnostykę witryny można wykonać na tej podstronie, jednak audyt szczegółowy wykonuje się na zamówienie. Umożliwi on dokładne sprawdzenie strony internetowej uwzględniając jej wszystkie parametry, związane z pozycjonowaniem, co umożliwi zaplanowanie odpowiedniej strategii. Jeśli potrzebujesz profesjonalnego audytu swojej witryny, zapraszamy do kontaktu.
Ile kosztuje audyt SEO strony?
Cena wykonania audytu zaczyna się od 1000 złotych netto. Koszt zależy od wielkości witryny i przedsiębiorstwa oraz potrzeb klienta. Umożliwi on przygotowanie m.in. strategii, analizy treści, linków oraz konkurencji.
Co trzeba zrobić żeby strona była widoczna w Google?
Jest to zależne od niszy - trudności rynku na jakim Państwo pracują, czyli ilości oraz wielkości konkurencji, a także popularności danego produktu lub usługi. Pozycjonowanie stron zależne jest od wielu czynników, dlatego wymaga ono indywidualnego podejścia oraz wdrożenia konkretnych działań, dostosowanych do danej firmy.
Jak sprawdzic jak pozycjonuje się strona?
Jest do tego wiele narzędzi, z darmowych polecamy: Google Search Console, Google Analytics, Ubbersuggest.