Sklepy internetowe Gorzów Wielkopolski to doskonała możliwość zwiększenia zysków Twojej firmy. Platformy e-commerce sprzedają przez 24/7! To zmaksymalizowanie możliwości rozwoju Twojego przedsiębiorstwa i dotarcia do klientów z całej Polski, a nawet z zagranicy. Oferujemy projektowanie sklepów internetowych dla firm z Gorzowa Wielkopolskiego. Działamy w branży od 15 lat i wiemy, że możemy stworzyć dla Ciebie najlepszą platformę do internetowej sprzedaży!

 

Sklep Internetowy w Gorzowie Wielkopolskim - sprzedaż bez ograniczeń!

W Gorzowie Wielkopolskim istnieje wiele firm, które oferują swoje usługi i produkty tylko stacjonarnie. Dlaczego nie zwiększyć swoich możliwości i wyjść poza granicę lokalnej społeczności? Jeśli zależy Tobie na rozwoju i dotarciu do znacznie bardziej pokaźnego grona odbiorców, a tym samym podniesienie sprzedaży, sklep internetowy to najlepsza możliwość dla Ciebie i Twojej firmy! Platformy e-commerce działają poza czasem i przestrzenią - 7 dni w tygodniu przez 24 godziny! To możliwość sprzedaży na okrągło! Klient dokonuje zakupów wtedy, kiedy chce - o świcie lub w środku nocy, w tygodniu lub w weekendy, a Ty lub Twój zespół realizujecie zamówienia w terminie określonym w regulaminie sklepu. Płatność - przygotowanie paczki - wysyłka. To w zasadzie trzy kroki, które trzeba wykonać, aby zrealizować sprzedaż. Inwestycja w sklep internetowy, to inwestycja w swoją sprzedaż.  

Projektujemy funkcjonalne sklepy internetowe w Gorzowie Wielkopolskim

Sklep internetowy ma spełniać określone funkcje: oferować produkty i usługi, zachować bezpieczeństwo płatności, realizować sprzedaż. Dzięki odpowiedniemu oprogramowaniu oraz wykorzystaniu platform e-commerce, takich jak: woocommerce, shopify, magento czy prestashop, tworzymy funkcjonalne e-sklepy. Czyli takie, które pozwalają płynnie realizować swoje zadania. Dla użytkowników odwiedzających Twoją stronę ważne jest, aby to czego szukał było w zasięgu jego wzroku. Dlatego dbamy o to, aby projektowany sklep był odpowiednio zoptymalizowany, a także przyjazny w obsłudze. To dokładnie tak, jak w sklepach stacjonarnych. Szukając produktów, udajemy się do odpowiednich działów, gdzie znajdujemy na półce wybraną grupę produktów. W przypadku e-sklepów, przenosimy tę zasadę do wirtualnej przestrzeni, a dzięki odpowiednim kategoriom i przejrzystemu wyszukiwaniu, klient odnajduje to, czego potrzebuje! 

 

Atrakcyjny design dla sklepów internetowych w Gorzowie Wielkopolskim

Być może wygląd nie ma znaczenia, ale dla firm z Gorzowa Wielkopolskiego, którym zależy na przyciągnięciu i zatrzymaniu klientów na stronie internetowej, design e-sklepu jest bardzo ważny! Projektujemy sklepy internetowe, w którym użytkownicy po prostu chcą zostać na dłużej i przejrzeć ofertę starannie wykonanej witryny. Dbamy o najmniejszy detal, a jednocześnie zachowujemy równowagę we wdrażaniu ciekawych rozwiązań wizualnych, tak aby zachować odpowiedni balans w atrakcyjności i przejrzystości. Na podstawie Twoich oczekiwań względem wizerunku marki, zaprojektujemy graficzną stronę sklepu internetowego. Dostosujemy grafiki, menu, widżety, czcionki i wszystkie inne elementy, które wpływają na spójność całego projektu. Co więcej oferujemy responsywne sklepy internetowe, czyli takie które dopasowują się do wyświetlania się na różnych urządzeniach, a zatem nie tylko laptopach czy monitorach komputerów stacjonarnych, ale również smartfonach czy tabletach. Dzięki temu klient może odwiedzić Twoją stronę i zrobić zakupy, w taki sposób w jaki lubi! 

Sklepy internetowe Gorzów Wielkopolski - przyciągaj klientów i zwiększ zyski!

Jeśli jeszcze trochę wahasz się nad założeniem sklepu online, pozwól że przedstawimy Tobie największe zalety prowadzenia sprzedaży w sieci. Zacznijmy od tego, że nie musisz rezygnować ze sprzedaży stacjonarnej, ale jednocześnie lokalizacja nie musi Ciebie ograniczać w zwiększeniu zasięgu. Zastanawiając się, czy otworzyć kolejny sklep w innym mieście, warto rozważyć sklep internetowy. Jest on znacznie tańszy w utrzymaniu, a obsługą możesz zajmować się z dowolnego miejsca! Nawet Twoje mieszkanie może być głównym centrum dowodzenia, gdzie prowadzisz magazyn, realizujesz zamówienia oraz wysyłki.

Sklep internetowy nie musi ograniczać Ciebie do jednego miasta jak Gorzów Wielkopolski, czy nawet do województwa Lubuskiego. Możesz maksymalnie zwiększyć swoje zasięgi i dotrzeć z ofertą do klientów z całej Polski, a jeśli chcesz więcej - możesz prowadzić również sprzedaż zagraniczną! Sklepy internetowe działają 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu. To jest maksymalne wykorzystanie możliwości sprzedaży. Ponadto Twoja marka może zyskać rozpoznawalność, a Ty stworzysz jej silną pozycję na rynku. Tworzymy sklepy internetowe dla firm z Gorzowa Wielkopolskiego, z każdej dziedziny: sprzęt, kosmetyki, odzież, produkty spożywcze, meble, rękodzieło i wiele więcej!

Sklepy online w Gorzowie Wlkp - oferta i realizacja

Tworzenie sklepów internetowych Gorzów Wielkopolski to proces, który wymaga ustalenia ważnych szczegółów. Dlatego w pierwszej kolejności prosimy , abyś skontaktował się z nami przez nasz formularz kontaktowy lub zadzwonił i przedstawił nam swoje oczekiwania oraz potrzeby. Opowiedz o swojej firmie, jakie masz cele, do kogo chcesz trafić ze swoją ofertą? Jakie są Twoje wymagania dotyczące wyglądu sklepu oraz w jaki sposób go sobie wyobrażasz. Z uwagą wysłuchamy Twoich oczekiwań i zaproponujemy najlepsze rozwiązania, tak abyś uzyskał profesjonalny sklep internetowy i mógł realizować swój plan rozwoju firmy. To jednak nie wszystko, co możemy dla Ciebie zrobić! Poza projektowaniem sklepów, zajmujemy się również pozycjonowaniem stron w Gorzowie Wielkopolskim, czyli przygotowaniem i wdrożeniem strategii marketingowej, która zwiększy pozycję Twojej firmy w sieci. Wykorzystujemy do tego szereg działań i narzędzi marketingowych, które zwiększają Twoje zasięgi i docierają do określonej grupy odbiorców, która jest realnie zainteresowana Twoimi usługami. W końcu nie chodzi o to, aby internauci tylko odwiedzali stronę, ale przede wszystkim, aby dokonywali tam zakupów. Nie ograniczaj swoich możliwości i zyskuj na prowadzeniu sklepu internetowego! 

Zadzwoń aby otrzymać darmową wycenę strony internetowej

+48 535 363 848

Jeśli chcesz zdobyć nowych klientów i zyskać sukces w swojej branży, warto zdecydować się na SEO dla Twojej firmy! Możesz również skorzystać z bezpłatnego audytu swojej witryny, który ukaże podstawowe informacje na temat widoczności Twojej strony w sieci. 

Szybkie Q&A - F.A.Q.

Jaki jest koszt stworzenia sklepu internetowego?
Dokładny koszt stworzenia sklepu internetowego, jest kwestią indywidualną. Jednak w naszej agencji zaczyna się od 3000 zł netto.
Czy opłaca się założyć sklep internetowy?
Zdecydowanie tak! Założenie i prowadzenie sklepu internetowego jest znacznie tańsze, niż utrzymanie sklepu stacjonarnego. Pozwala również dotrzeć do szerszej grupy klientów.
Od czego zacząć prowadzenie sklepu internetowego?
To wieloetapowy projekt, więc w pierwszej kolejności musimy określić, co chcemy sprzedawać. Następnie wybrać odpowiednią platformę e-commerce, stworzyć projekt graficzny, wybrać metody płatności oraz dostawy, stworzyć regulamin i politykę sklepu. Samodzielne założenie sklepu internetowego może być wyzwaniem, dlatego warto skorzystać z profesjonalnej agencji, która zrobi to za Ciebie.
Ile można zarobić na sklepie internetowym?
To kwestia indywidualna w zależności od tego, co i w jaki sposób oferujemy - uwzględniając przy tym odpowiedni marketing. Szacunkowo w ciągu miesiąca można zarobić nawet od 10 tys. zł do 50 tys. zł i więcej!
Ile kosztuje miesięczne utrzymanie sklepu internetowego?
Nie uwzględniając działań marketingowych, koszty utrzymania sklepu internetowego w ciągu miesiąca, mogą wynosić średnio od 200 zł do 500 zł.
Jak wypromować sklep internetowy?
Najpopularniejszą i najskuteczniejszą formą reklamy dla sklepów internetowych jest Google Ads.
Gdzie założyć sklep internetowy?
Istnieje wiele platform e-commerce. Najpopularniejsze z nich, to: WooCommerce, Prestashop, Shopify i Magento.
Jak założyć własny sklep internetowy za darmo?
Niestety, nie ma możliwości założenia darmowego sklepu internetowego.