Czy posiadanie strony internetowej w dzisiejszych czasach ma sens? Oczywiście! Dla przedsiębiorców z Gorzowa Wielkopolskiego, którzy chcą wpłynąć na widoczność swojej marki w sieci, strona internetowa to doskonała możliwość! Dzięki niej możesz zaprezentować swoje usługi na szerszą skalę oraz wzbić się ponad konkurencję w swojej branży!

Strony internetowe Gorzów Wielkopolski - zaprojektujemy Twoją witrynę!

Strony internetowe dla firm z Gorzowa Wielkopolskiego to ogromna możliwość na wypromowanie swojego biznesu. Jednak profesjonalnej witryny, nie da się zrobić na kolanie. Internetowy blog, czy fanpage w social mediach nie zastąpią funkcjonalnej i atrakcyjnej strony www. Jeśli szukasz agencji, która wie jak stworzyć witrynę i pokazać Twoją firmę z dobrej strony - świetnie trafiłeś!

W pierwszej kolejności wykonamy dla Ciebie projekt graficzny, zgodnie z wcześniej ustalonymi kryteriami i potrzebami. Zadbamy o jej estetykę, dopasowanie do profilu przedsiębiorstwa, atrakcyjny design oraz funkcjonalność. Dzięki temu będzie przyjazna dla użytkownika i zatrzyma jego uwagę na dłużej.

Ponadto opublikujemy witrynę w sieci i zoptymalizujemy ją technicznie, aby zadbać o jej płynność i nie doprowadzić do błędów związanych z wyświetlaniem. Wgramy zdjęcia oraz umieścimy treści, wdrożymy systemy bezpieczeństwa strony: protokół HTTPS i certyfikat SSL. Dodatkowo wprowadzimy linki do mediów społecznościowych, a także możemy zoptymalizować witrynę pod SEO, co zwiększy jej rangę w wyświetleniach wyszukiwarek!

Strony internetowe dla firm z Gorzowa Wielkopolskiego to szereg korzyści!

Dlaczego warto mieć stronę internetową? Firmy z Gorzowa Wielkopolskiego chcą rozwijać swój biznes i zyskiwać nowych klientów. Marketing internetowy to niezwykle ważny element, wpływający na sukces przedsiębiorstwa. W dzisiejszych czasach bycie online, jest dla potencjalnych konsumentów ogromnie ważne. Wynika to z faktu, że wszystko sprawdzamy w sieci. Dla użytkowników firma, której nie można znaleźć Google po prostu nie istnieje. Dlatego posiadanie strony internetowej, to pokazanie swojej marki z najlepszej strony. Warto wyjść na przeciw oczekiwaniom klientów i dać się lepiej poznać. Oferowanie swoich usług i produktów przez internet, pokonuje bariery czasu i przestrzeni.

Przedsiębiorstwa z Gorzowa Wielkopolskiego, mogą dzięki temu dotrzeć do użytkowników spoza miasta czy województwa. To nieograniczone pole możliwości i zwiększenie szans na zyski, a przecież m.in. właśnie o to chodzi, kiedy myślimy o najlepszych sposobach na inwestycję dla naszej firmy. I taką właśnie okazją jest, strona internetowa. To po prostu inwestycja, która się opłaca. Zaistniejesz w sieci, pokażesz swoje dobra światu i przyciągniesz dokładnie takich klientów, jakich chcesz mieć. 

Pozycjonowanie stron w Gorzowie Wielkopolskim - zwiększenie widoczności Twojej witryny!

Czy posiadanie strony internetowej w Gorzowie Wielkopolskim, wystarczy aby zyskać maksymalną sprzedaż? Z pewnością posiadanie witryny, zwiększa Twoją widoczność i buduje zaufanie do marki, ale dopiero pozycjonowanie i inne działania z zakresu marketingu internetowego, pozwalają na pełne wykorzystanie możliwości i zwiększenie konwersji. Jeżeli zależy Tobie na dotarcie do największej grupy odbiorców, warto abyś wziął pod uwagę zalety stworzenia odpowiedniej strategii marketingowej i wdrożenie jej za pośrednictwem wielu narzędzi i kanałów dystrybucji. Spokojnie! Nie musisz robić tego sam, jesteśmy tutaj po to, aby Tobie pomóc. Oto, co możemy dla Ciebie zrobić:

 • Optymalizacja - optymalizacja witryny pod SEO, analiza branży, dobór słów kluczowych - czyli wybranie odpowiednich fraz, na które Twoja firma będzie pozycjonowana w sieci. 
 • E-marketing - czyli tworzenie kampanii w Google Ads i Bing Ads oraz za pośrednictwem narzędzi reklamowych w social mediach. Ponadto oferujemy również content marketing, czyli reklamę firmy poprzez tworzenie wartościowych treści oraz budowanie sieci linków.
 • Artykuły - tworzenie blogów branżowych, poradników oraz treści eksperckich, co zwiększa zaufanie do marki oraz jej rozpoznawalność. 
 • Raportowanie i monitorowanie - czyli Twój comiesięczny dostęp do informacji związanych z efektywnością wdrażanej strategii marketingowej.

Jakie są korzyści z SEO dla Twojej strony internetowej?

SEO to ZYSK - zobacz, jakie korzyści przyniesie Tobie pozycjonowanie witryny:

 • Pozyskanie docelowej grupy odbiorców, czyli klientów zainteresowanych skorzystaniem z Twojej oferty. 
 • Zwiększenie widoczności w wynikach wyszukiwania, pod konkretne frazy kluczowe. Wzniesienie się w top Google.
 • Zwiększenie sprzedaży oraz ilości wartościowych wyświetleń Twojej strony.
 • Tworzenie wizerunku marki i budowanie zaufania oraz długodystansowych relacji z klientami.
 • Zyskanie przewagi nad konkurencją - stań się liderem w swojej branży!

Zadzwoń aby otrzymać darmową wycenę strony internetowej

+48 535 363 848

Jeśli chcesz zdobyć nowych klientów i zyskać sukces w swojej branży, warto zdecydować się na SEO dla Twojej firmy! Możesz również skorzystać z bezpłatnego audytu swojej witryny, który ukaże podstawowe informacje na temat widoczności Twojej strony w sieci. 

Projektowanie stron internetowych - agencja interaktywna ADwave

Chcesz mieć własną stronę internetową, która spełni Twoje oczekiwania? Szukasz najlepszych rozwiązań? Oferujemy Tobie najwyższej jakości usługi:

 • Projektowanie stron www w Gorzowie Wielkopolskim: spersonalizowane projekty, strony wizytówki, e-sklepy, rozbudowane strony internetowe widżety i wiele więcej!
 • Responsywne strony internetowe - strony, które będą wyświetlać się na różnych urządzeniach mobilnych!
 • Witryny dopasowane do Ciebie oraz do potrzeb klienta!
 • Tworzenie wysokiej jakości tekstów na stronę.
 • Dobór odpowiednich grafik do witryny internetowej.
 • Zainstalowanie Google Search Console i Google Analytics.
 • Pozycjonowanie stron internetowych.

Projektowanie stron internetowych w Gorzowie Wielkopolskim - ile to kosztuje?

Przygotowaliśmy dla Was ofertę cenową, uwzględniającą różne pakiety:

 1. Strona wizytowa: od 700 zł netto. Usługa obejmuje utworzenie witryny One Page, przygotowanie tekstów oraz zdjęć na stronę, odnośniki do social mediów, zaistalowanie Google Search Console i Google Analytics.
 2. Pakiet standard: od 1500 zł netto.  W skład tej usługi wchodzi m.in. tworzenie i optymalizacja kampanii reklamowych.
 3. Pakiet e-commerce: od 3000 zł netto. W ramach tego pakietu wdrażamy zaawansowane kampanie e-marketingowe.

Masz pytania? Wątpliwości? Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z nami i zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić!

Szybkie Q&A - F.A.Q.

Jak nazywa się osoba tworząca strony internetowe?
Webmaster, to osoba tworząca strony internetowe i aplikacje.
Jaki jest koszt założenia strony internetowej?
Koszt założenia strony internetowej zależy od wielu czynników oraz tego, jaki typ oraz wielkość strony chcemy mieć. Nasza agencja oferuje strony internetowe od 700 zł.
Ile kosztuje roczne utrzymanie strony internetowej?
Również w tym przypadku koszty zależą od różnych czynników, m.in. od wielkości witryny. Przykładowy koszt rocznego utrzymania strony internetowej, to: domena .pl: to koło 100 zł netto, hosting: około 150 zł netto, administracja strony (aktualizacje wtyczek, szablonów wordpressa): od 50 zł netto / mc, certyfikat SSL - darmowy "Lets Encrypt".
W czym najlepiej zrobić stronę internetową?
Polecamy osobiście WordPress za jego funkcjonalność oraz atrakcyjność wizualną, ale CMSów jest wiele, np.: Joomla, Wix, a dla sklepów internetowych: Magento i Shopify.
Ile czasu zajmuje zrobienie strony internetowej?
Stworzenie strony internetowej trwa od około tygodnia do miesiąca, w zależności od ustaleń z klientem oraz wielkości i rozbudowania witryny.
Ile kosztuje strona internetowa one page?
W naszej agencji, cena za stronę internetową typu One Page, czyli stronę wizytówkową, zaczyna się od 700 zł netto.