Nasza misja to dostarczanie wysokiej jakości, funkcjonalnych i atrakcyjnych stron internetowych, które pomagają firmom z Koszalina i okolic wyróżnić się w cyfrowym świecie. Z naszą pomocą, Twoja strona internetowa stanie się potężnym narzędziem marketingowym, które przyciąga klientów i zwiększa sprzedaż.

 

Projektowanie stron internetowych Koszalin – krok po kroku

Tworzenie strony internetowej to proces, który zaczyna się od zrozumienia Twoich potrzeb biznesowych. Następnie, nasz zespół ekspertów przeprowadza szczegółowe badania rynku, aby zaprojektować stronę, która przyciąga Twoją docelową grupę klientów. Wykorzystujemy najnowsze technologie i trendy w projektowaniu stron, aby zapewnić, że Twoja strona będzie nie tylko atrakcyjna, ale także funkcjonalna i łatwa w obsłudze. Dbamy również o bezpieczeństwo witryny w sieci. Oferujemy także optymalizację strony pod kątem SEO, aby zapewnić jej wysoką pozycję w wynikach wyszukiwania. Wszystko to robimy, aby Twoja strona internetowa była nie tylko wizytówką Twojej firmy, ale także skutecznym narzędziem marketingowym, które przekłada się na realne zyski.

Nowoczesny design Twojej strony internetowej w Koszalinie

Wierzymy, że atrakcyjny design strony internetowej jest kluczowy dla jej sukcesu. Dlatego nasz zespół projektantów skupia się na tworzeniu stron, które są nie tylko estetycznie atrakcyjne, ale także intuicyjne w obsłudze. Rozumiemy, że wygląd strony internetowej ma ogromne znaczenie dla jej użytkowników, dlatego zawsze staramy się tworzyć projekty, które są zgodne z najnowszymi trendami w designie stron internetowych. Oczywiście przy projektowaniu kierujemy się przede wszystkim Twoimi wytycznymi i wskazówkami. Stworzymy witrynę, która spełni Twoje oczekiwania oraz potrzeby użytkowników, którzy szukają takich usług i produktów, jakie oferujesz! Dbamy o identyfikacje wizualną marki i spójność oraz czytelność wszystkich elementów, które znajdują się na stronie www, tak aby dostarczała ona przyjemnych estetycznych wrażeń. W końcu wygląd przyciąga, ale to treść zatrzymuje.

Funkcjonalne strony www dla firm z Koszalinie

Funkcjonalność strony internetowej to coś więcej niż tylko jej wygląd. To sposób, w jaki strona działa i jak łatwo użytkownicy mogą na niej znaleźć potrzebne im informacje. W naszej agencji marketingowej ADwave, dostarczamy strony internetowe, które są nie tylko atrakcyjne, ale także funkcjonalne. Oznacza to, że są one zaprojektowane tak, aby były łatwe w obsłudze, szybko się ładowały i były dostosowane do różnych urządzeń i rozmiarów ekranów. Tworzymy witryny z myślą o użytkownikach, biorąc pod uwagę potrzeby jakie ma, wchodząc na Twoją stronę. Dlatego architektura witryny jest zawsze stworzona w taki sposób, aby internauta bez trudu znalazł wszystkie informacje, które są dla niego niezbędne. Intuicyjne poruszanie się po stronie, zwiększa szanse na to, że użytkownik stanie się Twoim lojalnym klientem, a przecież celem strony internetowej, jest właśnie przyciąganie i budowanie sieci klientów, którzy będą chcieli do Ciebie wracać!

Pozycjonowanie stron internetowych Koszalin

Posiadanie strony internetowej to dopiero początek. Aby strona przynosiła oczekiwane rezultaty, musi być dobrze widoczna w wynikach wyszukiwania. Dlatego oferujemy usługi pozycjonowania stron internetowych, które pomagają zwiększyć ich widoczność w wynikach wyszukiwania Google. Dzięki temu, Twoja strona internetowa będzie łatwiej znaleźć dla potencjalnych klientów, co przekłada się na większą ilość odwiedzin i, co za tym idzie, zwiększenie sprzedaży. Tworzymy zaawansowaną strategię marketingową, która poprzedzona jest dogłębną analizą witryny, potrzeb oraz celów firmy oraz prześwietlamy konkurencję. Piszemy wartościowe treści z użyciem odpowiednich słów kluczowych, budujemy sieć wartościowych linków - czyli tzw. link building i wykorzystujemy szereg innych narzędzi, które są niezbędne do prawidłowego pozycjonowania - w oparciu o najnowsze trendy, tak aby Twoja strona rozwijała się zgodnie z aktualnymi algorytmami wyszukiwarek internetowych, takich jak Google i Bing.

Strona internetowa Koszalin – jakie są z tego korzyści?

Posiadanie strony internetowej przynosi wiele korzyści. Po pierwsze, jest to doskonałe narzędzie do promowania Twojej firmy i jej produktów lub usług. Po drugie, strona internetowa pozwala na nawiązanie kontaktu z klientami i dostarczanie im ważnych informacji o Twojej firmie. Po trzecie, dobrze zaprojektowana i optymalizowana strona internetowa może znacznie zwiększyć Twoją widoczność w wynikach wyszukiwania, co przekłada się na większą ilość odwiedzin i potencjalnych klientów. Wreszcie, strona internetowa jest dostępna 24/7, co oznacza, że Twoja firma jest zawsze otwarta dla potencjalnych klientów, niezależnie od godziny czy dnia tygodnia.

Pamiętaj, że jesteśmy tu, aby pomóc Ci w każdym aspekcie tworzenia strony internetowej. Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak możemy pomóc Twojej firmie osiągnąć sukces w cyfrowym świecie.

Zadzwoń aby otrzymać darmową wycenę strony internetowej

+48 535 363 848

Jeśli chcesz zdobyć nowych klientów i zyskać sukces w swojej branży, warto zdecydować się na SEO dla Twojej firmy! Możesz również skorzystać z bezpłatnego audytu swojej witryny, który ukaże podstawowe informacje na temat widoczności Twojej strony w sieci. 

Agencja interaktywna ADwave - nasza oferta

Jesteśmy agencją marketingową, która od wielu lat świadczy profesjonalne usługi z zakresu marketingu internetowego. Wraz z rozwojem technologii oraz trendów marketingowych, dostosowaliśmy naszą ofertę w oparciu o najskuteczniejsze działania:

Projektowanie stron internetowych w Koszalinie - ile to kosztuje?

Przygotowaliśmy dla Was elastyczną ofertę cenową, w zależności od potrzeb:

  1. Strona wizytowa: od 700 zł netto. Usługa obejmuje utworzenie witryny One Page, przygotowanie tekstów oraz zdjęć na stronę, odnośniki do social mediów, zaistalowanie Google Search Console i Google Analytics.
  2. Pakiet standard: od 1500 zł netto.  W skład tej usługi wchodzi m.in. tworzenie i optymalizacja kampanii reklamowych.
  3. Pakiet e-commerce: od 3000 zł netto. W ramach tego pakietu wdrażamy zaawansowane kampanie e-marketingowe.

Masz pytania? Wątpliwości? Nie wiesz, jaki pakiet dopasować do swoich potrzeb? Odpowiemy na pytania. Skontaktuj się z nami i zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić. 

Szybkie Q&A - F.A.Q.

Jak nazywa się osoba tworząca strony internetowe?
Webmaster, to osoba tworząca strony internetowe i aplikacje.
Jaki jest koszt założenia strony internetowej?
Koszt założenia strony internetowej zależy od wielu czynników oraz tego, jaki typ oraz wielkość strony chcemy mieć. Nasza agencja oferuje strony internetowe od 700 zł.
Ile kosztuje roczne utrzymanie strony internetowej?
Również w tym przypadku koszty zależą od różnych czynników, m.in. od wielkości witryny. Przykładowy koszt rocznego utrzymania strony internetowej, to: domena .pl: to koło 100 zł netto, hosting: około 150 zł netto, administracja strony (aktualizacje wtyczek, szablonów wordpressa): od 50 zł netto / mc, certyfikat SSL - darmowy "Lets Encrypt".
W czym najlepiej zrobić stronę internetową?
Polecamy osobiście WordPress za jego funkcjonalność oraz atrakcyjność wizualną, ale CMSów jest wiele, np.: Joomla, Wix, a dla sklepów internetowych: Magento i Shopify.
Ile czasu zajmuje zrobienie strony internetowej?
Stworzenie strony internetowej trwa od około tygodnia do miesiąca, w zależności od ustaleń z klientem oraz wielkości i rozbudowania witryny.
Ile kosztuje strona internetowa one page?
W naszej agencji, cena za stronę internetową typu One Page, czyli stronę wizytówkową, zaczyna się od 700 zł netto.