Strona internetowa w Nowej Soli, to inwestycja która może przynieść szereg korzyści. Przede wszystkim wpływa na widoczność firmy w sieci, a tym samym daje możliwość dotarcia do tych, na których nam najbardziej zależy - czyli klientów. Jeśli szukasz agencji, która stworzy dla Ciebie wymarzoną witrynę internetową - trafiłeś w idealne miejsce. Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić!

 

Projektowanie stron internetowych Nowa Sól 

Tworzenie stron www w Nowej Soli to oferta dla tych, którzy cenią sobie jakość, design i funkcjonalność. Oferujemy kompleksowe usługi, które obejmują stworzenie projektu strony dostosowanej do Twoich wymagań, jej optymalizację techniczną, hosting, domenę, a także treści oraz grafikę. Tworzone przez nas strony internetowe to nie tylko nowoczesny design, ale również najaktualniejsze rozwiązania techniczne, które wpływają na jakość, trwałość oraz bezpieczeństwo witryny w sieci. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i tworzymy witrynę na podstawie profilu firmy klienta, a także jego potrzeb, oczekiwań i wymagań. Podpowiadamy najlepsze rozwiązania dla Twojej strony, tak aby satysfakcjonowała Ciebie, a jednocześnie była przyjemna i łatwa w obsłudze dla użytkowników.

Tworzone przez nas strony internetowe dla firm z Nowej Soli i okolic usatysfakcjonują nawet najbardziej wymagających klientów.  Działamy w branży od wielu lat, korzystamy ze sprawdzonych narzędzi, a jednocześnie wdrażamy nowoczesne rozwiązania m.in. z systemem CMS - Wordpress (system zarządzania treścią), które prężnie wprowadzają firmę w przestrzeń internetową. 

Projektowanie stron www - zyskaj nowych klientów z Nowej Soli

Witryny www umożliwiają przedsiębiorcom rozwój swojej działalności oraz zaoferować usługi i produkty szerszej grupie odbiorców! Jeśli chcesz zyskać klientów z Nowej Soli lub innego miasta lub regionu, a nawet kraju - strona internetowa pozwoli Tobie dotrzeć do większej liczby użytkowników, a tym samym rozwijać swój biznes. Firmy posiadający swoje witryny internetowe zyskują również na autentyczności i budują profesjonalny wizerunek marki. Oferujemy również projektowanie i tworzenie sklepów internetowych - czyli kompleksowe wsparcie dla branży e-commerce, która z każdym rokiem zyskuje coraz większą popularność i skuteczność w sprzedaży ze względu na swoje liczne zalety. E-sklepy są znacznie tańsze w utrzymaniu niż sklepy stacjonarne, a jednocześnie nie ograniczają przedsiębiorców tylko do sprzedaży lokalnej, ale pozwalają na działalność globalną!

Optymalizacja SEO stron internetowych Nowa Sól

Pozycjonowanie stron internetowych oraz wsparcie SEO to dodatkowa usługa, którą oferujemy naszym klientom. Wykonanie strony internetowej, pozwala przedsiębiorcom oferować swoje usługi. Jednak dopiero przeprowadzenie audytu SEO, dobór słów kluczowych, content marketing, link building i szereg innych działań marketingowych, pozwalają skutecznie uzyskać najlepsze wyniki w wyszukiwarkach, takich jak Google oraz Bing. To właśnie pozycjonowanie wpływa na to, na którym miejscu wyników wyszukiwania znajduje się Twoja strona. Możemy zaoferować Tobie pełne wsparcie w zakresie SEO nowej strony internetowej oraz zoptymalizować istniejącą już witrynę do Twoich wymagań i wznieść ją ponad konkurencyjne firmy z Twojej branży. Zakres naszych usług oferuje również tworzenie wartościowego contentu - czyli treści, które dzięki odpowiedniej formie i nasyceniu słowami kluczowymi, wpływają na widoczność witryny w sieci. 

Strony www na urządzeniach mobilnych

Tworzymy nowoczesne responsywne witryny internetowe, czyli takie które dostosowują rozdzielczość do urządzenia, na którym są wyświetlane. Nie każdy użytkownik internetu, korzysta tylko z komputerów stacjonarnych i laptopów. Nasze strony www działają niezawodnie na urządzeniach mobilnych oraz tabletach, dzięki czemu użytkownicy mogą przeglądać Twoją witrynę oraz sklepy internetowe tak, jak lubią - w dowolnym miejscu i czasie. Z doświadczenia wiemy, że dostosowanie strony do różnych urządzeń jest dla firm najlepszym rozwiązaniem, które poszerza możliwość dotarcia do większego grona odbiorców, a jednocześnie dba o komfort użytkowania przez internautów. 

Tworzenie stron internetowych Nowa Sól - oferta ADwave

Potrzebujesz strony internetowej dla Twojej firmy? A może chcesz założyć sklep internetowy? Pragniesz obydwóch rzeczy? Wszystko możemy dla Ciebie zrobić. Oto, co wchodzi w zakres naszych usług:

  • Projektowanie stron internetowych Nowa Sól - nowoczesny design, funkcjonalne witryny, sklepy internetowe, strony wizytówki, rozbudowane strony z wieloma podstronami i wiele więcej!
  • Responsywne strony - witryny dopasowane do różnych urządzeń!
  • Tworzenie tekstu oraz grafik na stronę.
  • Zainstalowanie Google Search Console i Google Analytics.
  • Audyt SEO i pozycjonowanie stron!

Projektowanie stron internetowych Nowa Sól - wycena

Przygotowaliśmy dla naszych klientów ofertę cenową, w zależności od potrzeb:

  1. Strona wizytowa: od 700 zł netto. Usługa obejmuje utworzenie witryny One Page, przygotowanie tekstów oraz zdjęć na stronę, odnośniki do social mediów, zaistalowanie Google Search Console i Google Analytics.
  2. Pakiet standard: od 1500 zł netto.  W skład tej usługi wchodzi m.in. tworzenie i optymalizacja kampanii reklamowych.
  3. Pakiet e-commerce: od 3000 zł netto. W ramach tego pakietu wdrażamy zaawansowane kampanie e-marketingowe.

Masz pytania? Potrzebujesz informacji? Nie wiesz, jaki pakiet będzie dla Ciebie najlepszy? Chcesz wiedzieć więcej na temat SEO? Odpowiemy na pytania. Zapraszamy do kontaktu - przez nasz formularz.

Zadzwoń aby otrzymać darmową wycenę strony internetowej

+48 535 363 848

Jeśli chcesz zdobyć nowych klientów i zyskać sukces w swojej branży, warto zdecydować się na SEO dla Twojej firmy! Możesz również skorzystać z bezpłatnego audytu swojej witryny, który ukaże podstawowe informacje na temat widoczności Twojej strony w sieci. 

Szybkie Q&A - F.A.Q.

Jak nazywa się osoba tworząca strony internetowe?
Webmaster, to osoba tworząca strony internetowe i aplikacje.
Jaki jest koszt założenia strony internetowej?
Koszt założenia strony internetowej zależy od wielu czynników oraz tego, jaki typ oraz wielkość strony chcemy mieć. Nasza agencja oferuje strony internetowe od 700 zł.
Ile kosztuje roczne utrzymanie strony internetowej?
Również w tym przypadku koszty zależą od różnych czynników, m.in. od wielkości witryny. Przykładowy koszt rocznego utrzymania strony internetowej, to: domena .pl: to koło 100 zł netto, hosting: około 150 zł netto, administracja strony (aktualizacje wtyczek, szablonów wordpressa): od 50 zł netto / mc, certyfikat SSL - darmowy "Lets Encrypt".
W czym najlepiej zrobić stronę internetową?
Polecamy osobiście WordPress za jego funkcjonalność oraz atrakcyjność wizualną, ale CMSów jest wiele, np.: Joomla, Wix, a dla sklepów internetowych: Magento i Shopify.
Ile czasu zajmuje zrobienie strony internetowej?
Stworzenie strony internetowej trwa od około tygodnia do miesiąca, w zależności od ustaleń z klientem oraz wielkości i rozbudowania witryny.
Ile kosztuje strona internetowa one page?
W naszej agencji, cena za stronę internetową typu One Page, czyli stronę wizytówkową, zaczyna się od 700 zł netto.