Prowadzenie własnej firmy w Szczecinie to duże wyzwanie, ale również ogromna satysfakcja. Zwłaszcza, gdy nasz biznes odnosi sukces. Jednak aby móc cieszyć się efektami swojej pracy, trzeba przyciągnąć do siebie klientów. Jednym z najlepszych sposobów na pozyskanie zainteresowania, a tym samym podniesienie sprzedaży jest inwestycja we własną stronę internetową oraz działania marketingowe, które pozwolą ją odpowiednio wypozycjonować. Dlatego właśnie trafiłeś na naszą stronę! Oferujemy profesjonalne projektowanie stron www oraz efektywny e-marketing!

 

Projektowanie stron www Szczecin - witryna krok po kroku

Jesteśmy agencją interaktywną, która tworzeniem stron www zajmuje się od 15 lat. Rozwijamy się wraz z technologią i zawsze jesteśmy na bieżąco z nowymi trendami. Jeśli chcesz, aby Twoja firma zadebiutowała w sieci lub chcesz nowy projekt graficzny swojej istniejącej już witryny, jesteśmy do Twojej dyspozycji. Zastanawiasz się, jak wygląda współpraca z nami? Przedstawimy ją Tobie krok po kroku.

W pierwszej kolejności skontaktuj się z nami telefonicznie lub za pomocą formularza kontaktowego. Przedstaw nam swoje cele, wizję oraz potrzeby biznesowe, które ma zrealizować strona www. Ponieważ jesteśmy świadomi, że witryna internetowa to wizytówka marki, nasz zespół zajmie się realizacją z dbałością o każdy detal - zarówno wizualny, jak i techniczny.

W kolejnym kroku, przygotowujemy projekt strony internetowej. Jak już wspominaliśmy w naszej pracy zawsze dysponujemy najnowszymi technologiami, narzędziami oraz dostosowujemy witryny do najpopularniejszych trendów - rozpoczniesz swoją działalność online tak, jak współczesny internet tego wymaga. Następnie prezentujemy Tobie efekty naszej pracy, a Ty możesz wprowadzić rozmaite sugestie i poprawki, aby projekt spełnił Twoje najśmielsze oczekiwania. 

Kiedy zaakceptujesz prototyp witryny, nasi programiści zajmą się wszystkimi aspektami technicznymi, takimi jak m.in: responsywność strony, prędkość ładowania, nawigacja.

Później przeprowadzamy kontrolę jakości, czyli sprawdzamy czy witryna działa jak należy, a kiedy wszystko jest już zapięte na ostatni guzik - Twoja strona pojawia się w sieci, a Ty możesz cieszyć się nowymi możliwościami, jakie daje obecność w internecie! Dlatego, jeśli potrzebujesz projektu który wyróżni się wyglądem, a jednocześnie pozwoli użytkownikom na przyjemne doświadczenia z poruszania się po stronie, nie czekaj! Po prostu skontaktuj się z nami i zacznijmy owocną współpracę!

Tworzenie stron internetowych Szczecin - cennik

 1. Strona wizytowa: od 700 zł netto. Usługa obejmuje utworzenie witryny One Page, przygotowanie tekstów oraz zdjęć na stronę, odnośniki do social mediów, zainstalowanie Google Search Console i Google Analytics.
 2. Pakiet standard: od 1500 zł netto.  W skład tej usługi wchodzi m.in. tworzenie i optymalizacja kampanii reklamowych.
 3. Pakiet e-commerce: od 3000 zł netto. W ramach tego pakietu wdrażamy zaawansowane kampanie e-marketingowe.

Projekt graficzny - czyli znaczenie wyglądu przy tworzeniu stron www

W marketingu internetowym, wygląd ma ogromne znaczenie. Wskazuje użytkownikowi, a tym samym potencjalnemu klientowi, jak bardzo firma zaangażowana jest w swój rozwój i dbałość o estetykę. Dlatego projektowanie graficzne to ważny aspekt naszych działań. Atrakcyjny design wyróżni Ciebie na tle konkurencji, a jednocześnie przyciągnie uwagę klientów i zachęci ich do szczegółowego zapoznania się z Twoją ofertą. Strona www to zaangażowanie firmy w pozytywny wizerunek w internecie, dlatego projekt graficzny będzie spójny z Twoją marką, logotypem, celami biznesowymi - tak, aby stworzyć spójny wizerunek firmy i przedstawić ją z jak najlepszej strony. Dzięki temu łatwiej jest zbudować zaufanie wśród użytkowników. Każdą Twoją sugestię oraz potrzebę wizualną względem projektu, weźmiemy pod uwagę podczas projektowania - zapewniamy, że Twoje zdanie ma dla nas ogromne znaczenie!

Funkcjonalne witryny dla firm w Szczecinie

Funkcjonalna witryna, czyli jaka? Nawet najpiękniejszy szablon nie zatrzyma użytkownika na stronie, jeżeli nie będzie ona odpowiednio dostosowana do jej przeglądania i poruszania się. Z pewnością sam nie raz trafiłeś na witrynę, po której przemieszczanie się skutecznie zniechęciło Ciebie z oglądania jej zawartości. Dlatego my skupiamy się również na szybkim ładowaniu strony, jej responsywności (czyli bezbłędnemu wyświetlaniu na różnych urządzeniach, w tym tabletach i smartfonach), intuicyjnemu poruszaniu się oraz przyjaznemu interfejsowi. Dbamy również o wdrożenie takich rozwiązań, które usprawnią komunikację między Tobą, a klientem. Wszystko po to, aby strona Twojej firmy spełniała swoje zadanie, czyli zachęcała do korzystania z Twojej oferty! Jeśli marzysz o stronie, która naprawdę funkcjonuje i zachęca użytkowników do działania - trafiłeś w idealne miejsce! 

Tworzenie stron internetowych Szczecin - poznaj korzyści obecności w sieci

Jeżeli jeszcze zastanawiasz się, czy posiadanie strony internetowej jest niezbędne pozwól, że przedstawimy Tobie największe korzyści, jakie wynikają z obecności online.

Przede wszystkim, jest dużo prawdy w stwierdzeniu że jeśli nie ma firmy w sieci to znaczy, że nie istnieje. Wynika to z faktu, że obecnie większość klientów szuka usług i produktów w internecie. Nawet jeśli szukają lokalnych firm, to właśnie robią to poprzez przeglądarkę internetową. Mogą zapoznać się z ofertą, przeczytać opinie o danym przedsiębiorcy, a także bezproblemowo z nim skontaktować. 

Strona internetowa pozwala dotrzeć do nowych klientów z różnych obszarów, co jest bardzo korzystne zwłaszcza dla sklepów internetowych oraz tych firm, które oferują swoje usługi niezależnie od lokalizacji. 

Ponadto witryna wpływa na budowaniu zaufania do danego przedsiębiorstwa, a także tworzenia wizerunku firmy. Tym samym masz możliwość zyskania przewagi nad konkurencją w swojej branży i zyskać więcej! 

Jeśli zależy Tobie na rozwoju firmy i podbicia kolejnych obszarów, a tym samym serc klientów - zainwestuj w biznes i korzystaj z możliwości, jakie daje internet!

 

Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych - zyskaj jeszcze więcej!

Projektowane przez nas strony internetowe dają Tobie możliwość zaistnienia w sieci, ale sama obecność w dzisiejszych czasach nie wystarczy, aby przebić się przez rosnącą konkurencję. Dlatego właśnie oferujemy również pozycjonowanie stron www, które wpływa na pozycję w wynikach wyszukiwania. 

Jest to złożony i długofalowy proces, który przynosi długodystansowe korzyści. Dzięki zindywidualizowanej strategii, realizujemy działania zgodnie z wytycznymi Google lub innych wyszukiwarek tak, aby strona zaczęła być przez nie widoczne. Jeśli roboty wyszukiwarek widzą witrynę, zauważą ją również użytkownicy którzy po wpisaniu fraz kluczowych, przypisanych dla Twojej strony, zobaczą ją w pierwszych wynikach wyszukiwań. To bardzo ważne, ponieważ większość użytkowników nie zagłębia się poza pierwszą stronę wyników. 

Dzięki odpowiedniemu pozycjonowaniu, dopasowanemu do potrzeb Twojego przedsiębiorstwa w Szczecinie, możesz zyskać przewagę nad konkurencją, ale również przyciągnąć do siebie klientów, którzy są realnie zainteresowani Twoją ofertą! Skorzystaj z możliwości, jakie niesie pozycjonowanie stron w Szczecinie i daj swojej firmie szanse na sukces!

Zadzwoń aby otrzymać darmową wycenę strony internetowej

+48 535 363 848

Jeśli chcesz zdobyć nowych klientów i zyskać sukces w swojej branży, warto zdecydować się na SEO dla Twojej firmy! Możesz również skorzystać z bezpłatnego audytu swojej witryny, który ukaże podstawowe informacje na temat widoczności Twojej strony w sieci. 

Agencja interaktywna ADwave - nasza oferta dla firm ze Szczecina

Jesteśmy agencją marketingową, która od 15 lat zajmuje się tworzeniem i projektowaniem stron internetowych oraz wdrażaniem niezbędnych działań marketingowych, w oparciu o najnowsze technologie i trendy. Oto, co możesz zaoferować firmom, które działają na terenie Szczecina:

 • Projektowanie stron internetowych - witryny tworzone w oparciu o najlepsze systemy zarządzania treścią CMS. Atrakcyjny design i pełna funkcjonalność! 
 • Tworzenie sklepów internetowych - czyli e-sklepy, które naprawdę sprzedają!
 • Pozycjonowanie stron internetowych Szczecin - dostosowane do najnowszych wymagań wyszukiwarek internetowych. Kompleksowe wsparcie i regularne monitorowanie efektów.
 • Pozycjonowanie wizytówki Google - doprowadzimy klientów do Twojej firmy oraz witryny.
 • Kampanie Ads - stworzymy profesjonalne i odpowiednio zoptymalizowane kampanie w oparciu o narzędzia Google Ads, Bing Ads lub Facebook Ads.
 • Social media marketing - aktywna i przyjazna strona w mediach społecznościowych.
 • Audyty - przeprowadzimy analizę Twojej strony www pod kątem pozycjonowania, dzięki czemu poznamy jej mocne i słabe strony, co pozwoli nam przygotować dla niej efektywną strategię pozycjonowania.
 • Konsultacje - wsparcie w problemach związanych z marketingiem internetowym.

Skontaktuj się z nami i pozwól nam działać, a wspólnie doprowadzimy Twoją firmę na nową ścieżkę rozwoju!

Szybkie Q&A - F.A.Q.

Jak nazywa się osoba tworząca strony internetowe?
Webmaster, to osoba tworząca strony internetowe i aplikacje.
Jaki jest koszt założenia strony internetowej?
Koszt założenia strony internetowej zależy od wielu czynników oraz tego, jaki typ oraz wielkość strony chcemy mieć. Nasza agencja oferuje strony internetowe od 700 zł.
Ile kosztuje roczne utrzymanie strony internetowej?
Również w tym przypadku koszty zależą od różnych czynników, m.in. od wielkości witryny. Przykładowy koszt rocznego utrzymania strony internetowej, to: domena .pl: to koło 100 zł netto, hosting: około 150 zł netto, administracja strony (aktualizacje wtyczek, szablonów wordpressa): od 50 zł netto / mc, certyfikat SSL - darmowy "Lets Encrypt".
W czym najlepiej zrobić stronę internetową?
Polecamy osobiście WordPress za jego funkcjonalność oraz atrakcyjność wizualną, ale CMSów jest wiele, np.: Joomla, Wix, a dla sklepów internetowych: Magento i Shopify.
Ile czasu zajmuje zrobienie strony internetowej?
Stworzenie strony internetowej trwa od około tygodnia do miesiąca, w zależności od ustaleń z klientem oraz wielkości i rozbudowania witryny.
Ile kosztuje strona internetowa one page?
W naszej agencji, cena za stronę internetową typu One Page, czyli stronę wizytówkową, zaczyna się od 700 zł netto.