Prowadzisz firmę w Żarach i chcesz, aby stała się bardziej rozpoznawalna? Możemy Tobie w tym pomóc! Projektujemy strony internetowe dla przedsiębiorców z miasta Żary. Oferujemy przygotowanie profesjonalnego designu oraz funkcjonalnej i odpowiednio zoptymalizowanej witryny, która przyciągnie klientów i pozwoli Tobie zwiększyć rozpoznawalność marki!

 

Projektowanie stron internetowych Żary - Twoja firma w sieci!

W dzisiejszych czasach posiadanie strony www, to nie tylko strona wizytówka firmy, ale również sposób na wybicie się spośród konkurencji w swojej branży. Tworzenie stron internetowych dla firm z Żar, może przynieść im wiele korzyści. Jednak, aby tak było projektowanie stron www powinno przebiegać w odpowiedni i przemyślany sposób. Warto przy tym wziąć pod uwagę dalekodystansowe plany i możliwości, jakie mogą pojawić się w przyszłości. Jeśli myślisz o pozycjonowaniu stron w przyszłości, należy podejść do sprawy wieloaspektowo. Jednym z ważniejszych elementów Twojej domeny, jest odpowiednia optymalizacja techniczna oraz przygotowanie projektu graficznego witryny. Te dwa aspekty, muszą ze sobą odpowiednio korespondować - aby strona była funkcjonalna i działała nienagannie. W końcu jej zadaniem jest zarówno przyciągnięcie klienta, jak i zatrzymanie go na dłużej, tak aby chciał się rozejrzeć i dokładnie przyjrzeć Twojej ofercie. Oto, co robimy:

 • Projekt graficzny strony www.
 • Tworzenie witryny i optymalizacja techniczna.
 • Dobór treści i grafik oraz opublikowanie ich na stronie.
 • Wdrożenie systemów bezpieczeństwa strony: protokół HTTPS i certyfikat SSL. Zapewni to bezpieczne funkcjonowanie strony.
 • Linki oraz widżety do social mediów.
 • Dodatkowo: możliwość optymalizacji strony pod SEO i wyniki wyszukiwania w przeglądarkach. 

Strona internetowa to inwestycja, aby była opłacalna musi zostać stworzona profesjonalnie - dlatego oferujemy Tobie najlepsze możliwości i dbałość o każdy detal!

Projektowanie stron www w Żarach - Web Design

Każdy z nas lubi to, co ładne i estetyczne. Tworzenie stron internetowych nie jest w tym przypadku wyjątkiem. Projektujemy profesjonalne strony dla firm z Żar z dbałością o estetykę wykonania. Na wizerunek firmy wpływa wiele czynników, w tym również atrakcyjny design strony internetowej. W końcu ma ona być spójna z marką oraz branżą, a jednocześnie sprawić, aby klient chciał zostać na niej na dłużej. Nowoczesne strony internetowe przyciągają uwagę. Stworzymy dla Ciebie projekt graficzny, który spełni Twoje oczekiwania. Indywidualnie dostosujemy każde szczegóły - kolorystykę, obrazki, kolory i wymiary czcionek, menu, widżety i wiele więcej. Tworzymy zarówno strony typu One Page, jak strony wizytowe, ale również bardziej rozbudowane witryny z wieloma podstronami. Skontaktuj się z nami i powiedz, czego oczekujesz - a my damy Tobie dokładnie to, czego potrzebujesz!

Tworzenie stron internetowych Żary - funkcjonalne i responsywne witryny

Wygląd strony jest ważny, ale jej funkcjonalność pozwoli aby w pełni zrealizowała swoje zadanie. Pojawiające się błędy i nieodpowiednia nawigacja oraz brak najważniejszych informacji o firmie, skutecznie odstraszają potencjalnych klientów. Dlatego dbamy o zaplecze techniczne witryny i jej pełną optymalizację, aby spełniła wymogi zarówno użytkowników, jak i przeglądarek. W końcu i one mają odpowiednie algorytmy, które wpływają na widoczność strony w sieci. Sprawimy, że Twoja strona będzie działała nienagannie, a przy tym była responsywna - czyli odpowiednio wyświetlana na urządzeniach mobilnych. W końcu nie tylko z laptopów i komputerów korzystają klienci, szukając odpowiedzi na swoje potrzeby! Twoja strona internetowa to wizytówka Twojego biznesu. Pozwól nam stworzyć dla Ciebie funkcjonalną i atrakcyjną witrynę, która przyciągnie uwagę klientów i wyróżni Cię na tle konkurencji. Z nami Twoja strona w Żarach będzie nie tylko piękna, ale również łatwa w obsłudze!

Tworzymy profesjonalne strony www Żary - przyciągnij potencjalnych klientów!

Nie jesteś pewien, czy w dobie popularności mediów społecznościowych, strony internetowe w Żarach mają sens? Rozwiejemy Twoje wątpliwości - mają! I to jakie! Social media, to jedno z narzędzi marketingowych, które prowadzi na Twoją stronę www. Jest środkiem dystrybucji, ale nie jego podstawą. Mogą ze sobą doskonale korespondować i współpracować, ale to witryny widoczna jest w wyszukiwaniach Google oraz Bing. Możemy zaproponować Tobie również pozycjonowanie strony internetowej, dzięki czemu zwiększysz swoje znaczenie w sieci, a tym samym dotrzesz do większej grupy odbiorców, a tym samym umożliwisz sobie zwiększenie zysków. Ponadto witryna www pozwala na wykorzystanie różnych działań marketingowych, jak artykuły eksperckie czy link building, co umożliwia stworzenie odpowiedniego wizerunku marki i wyprzedzenie konkurencji w Twojej branży! 

Pozycjonowanie stron internetowych w Żarach - dodatkowe możliwości

Przy tworzeniu strony internetowej, warto również wziąć pod uwagę możliwość jej pozycjonowania. Możesz tę opcję odłożyć na później lub od razu zdecydować się na stworzenie i wprowadzenie strategii marketingowej, która od momentu publikacji Twojej witryny w sieci, będzie wspinać się w rankingu wyszukiwarek. To bardzo korzystna opcja, ponieważ przy projektowaniu strony, możemy zoptymalizować ją pod SEO i natychmiast wdrażać rozwiązania, które pozwolą Twojej firmie zwiększyć zasięgi, zyskać klientów, podnieść możliwości sprzedaży i zbudować autentyczny wizerunek marki od A do Z. Pozycjonowanie obejmuje również content marketing, czyli wartościowe treści publikowane przez różne środki dystrybucji - w tym social media - a także tworzenie sieci wartościowych linków, które z powiązanych źródeł będą kierować klientów na Twoją witrynę! Z nami Twoja strona będzie nie tylko atrakcyjna wizualnie, ale również zoptymalizowana pod kątem SEO i łatwa w obsłudze. Skorzystaj z naszych usług i przekonaj się, jak możemy pomóc w rozwoju Twojego biznesu!

Zadzwoń aby otrzymać darmową wycenę strony internetowej

+48 535 363 848

Jeśli chcesz zdobyć nowych klientów i zyskać sukces w swojej branży, warto zdecydować się na SEO dla Twojej firmy! Możesz również skorzystać z bezpłatnego audytu swojej witryny, który ukaże podstawowe informacje na temat widoczności Twojej strony w sieci. 

Agencja marketingowa ADwave - oferta dla firm z Żar

Strona internetowa to zysk dla Twojej firmy w Żarach. Jeśli chcesz, aby nasza agencja marketingowa stworzyła dla Ciebie profesjonalną witrynę lub sklep internetowy, zobacz co możemy dla Ciebie zrobić:

 • Projektowanie stron internetowych w Żarach: projekty dostosowane do branży i wymagań klientów.
 • Responsywne witryny - optymalne wyświetlanie na urządzeniach mobilnych.
 • Publikacja treści oraz grafik - atrakcyjna wizualnie strona.
 • Zainstalowanie Google Search Console i Google Analytics.
 • Pozycjonowanie stron www - SEO dla zwiększenia Twoich możliwości.

Projektowanie stron internetowych w Żarach - cennik

Przygotowaliśmy dla Was elastyczną ofertę cenową, w zależności od potrzeb:

 1. Strona wizytowa: od 700 zł netto. Usługa obejmuje utworzenie witryny One Page, przygotowanie tekstów oraz zdjęć na stronę, odnośniki do social mediów, zaistalowanie Google Search Console i Google Analytics.
 2. Pakiet standard: od 1500 zł netto.  W skład tej usługi wchodzi m.in. tworzenie i optymalizacja kampanii reklamowych.
 3. Pakiet e-commerce: od 3000 zł netto. W ramach tego pakietu wdrażamy zaawansowane kampanie e-marketingowe.

Skontaktuj się z nami i zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić. 

Szybkie Q&A - F.A.Q.

Jak nazywa się osoba tworząca strony internetowe?
Webmaster, to osoba tworząca strony internetowe i aplikacje.
Jaki jest koszt założenia strony internetowej?
Koszt założenia strony internetowej zależy od wielu czynników oraz tego, jaki typ oraz wielkość strony chcemy mieć. Nasza agencja oferuje strony internetowe od 700 zł.
Ile kosztuje roczne utrzymanie strony internetowej?
Również w tym przypadku koszty zależą od różnych czynników, m.in. od wielkości witryny. Przykładowy koszt rocznego utrzymania strony internetowej, to: domena .pl: to koło 100 zł netto, hosting: około 150 zł netto, administracja strony (aktualizacje wtyczek, szablonów wordpressa): od 50 zł netto / mc, certyfikat SSL - darmowy "Lets Encrypt".
W czym najlepiej zrobić stronę internetową?
Polecamy osobiście WordPress za jego funkcjonalność oraz atrakcyjność wizualną, ale CMSów jest wiele, np.: Joomla, Wix, a dla sklepów internetowych: Magento i Shopify.
Ile czasu zajmuje zrobienie strony internetowej?
Stworzenie strony internetowej trwa od około tygodnia do miesiąca, w zależności od ustaleń z klientem oraz wielkości i rozbudowania witryny.
Ile kosztuje strona internetowa one page?
W naszej agencji, cena za stronę internetową typu One Page, czyli stronę wizytówkową, zaczyna się od 700 zł netto.