Podobno nie ocenia się książki po okładce, ale firmę po stronie internetowej już tak. Przedsiębiorcy, którzy pragną dotrzeć ze swoją ofertą do większej grupy odbiorców muszą zaistnieć w sieci. Strony internetowe Zielona Góra to oferta naszej agencji, która obejmuje projektowanie i tworzenie witryn internetowych, a także optymalizację ich pod kątem SEO, czyli pozycjonowania, które wpływa na widoczność strony w wyszukiwarkach, takich jak Google i Bing. 


Strony internetowe Zielona Góra - tworzenie stron www

Strony internetowe Zielona Góra stanowią dla naszych klientów istotny element, na drodze do osiągnięcia sukcesu. Skupiamy się na tym, aby projektowane przez nas witryny były nie tylko atrakcyjne wizualnie oraz dopasowane do potrzeb i oczekiwań klienta, ale również zawierały niezbędne elementy, które wpływają na użyteczność strony dla klientów. W końcu to właśnie dla nich tworzone są strony, ponieważ do nich przedsiębiorcy chcą trafić ze swoją ofertą. Dlatego właśnie tworzymy responsywne trony internetowe dla każdej branży! Dokładnie badamy obszar działań naszego klienta tak, aby dostosować ją do odpowiednich standardów oraz oczekiwań potencjalnych klientów. Oferujemy witryny z systemem zarządzania treścią CMS WordPress, co umożliwia stworzenie profesjonalnej strony, a jednocześnie łatwej i intuicyjnej w obsłudze. Jednocześnie daje to ogromne pole możliwości, w rozbudowie domeny w przyszłości. Tworzenie stron internetowych www obejmuje:

 • Przygotowanie projektu graficznego witryny.
 • Tworzenie strony oraz optymalizacja techniczna.
 • Wgranie treści i zdjęć na witrynę.
 • Wdrożenie systemu bezpieczeństwa strony: protokół  HTTPS i certyfikat SSL.
 • Linki do mediów społecznościowych i stron partnerów biznesowych.
 • Dodatkowo, możemy również zoptymalizować witrynę pod SEO i wdrożyć działania związane z pozycjonowaniem strony w wyszukiwarce Google.

Tworzenie sklepów internetowych w Zielonej Górze - funkcjonalność i atrakcyjność

Tworzenie stron  www Zielona Góra, to również usługa dla branży e-commerce. Jeśli planujesz wdrożenie nowego sklepu internetowego, możesz mieć pewność, że korzystając z naszych usług, otrzymasz profesjonalnie wykonany e-sklep. Dla klienta poszukującego konkretnych produktów lub usług, funkcjonalność sklepu internetowego jest niezbędna. Musi być on przejrzysty i prosty w obsłudze, a wszelkie informacje związane z produktem oraz jego zamówieniem, powinny być dostępne w jednym miejscu. Tworzymy strony internetowe dla firm, które będą atrakcyjne również dla klienta, dlatego przy projektowaniu skupiamy się również na potrzebach użytkowników, którzy będą odwiedzać witrynę. Atrakcyjność wizualna jest niemniej ważna, ponieważ wpływa na to, w jaki sposób przy pierwszym spotkaniu, klient ocenia stronę przedsiębiorstwa. Dlatego dbamy również o nowoczesny design, który zainteresuje użytkownika do poznania treści. 

Tworzenie stron internetowych Zielona Góra dla Twojej firmy - projektowanie i realizacja

Nasza agencja reklamowa w Zielonej Górze, oferuje projektowanie i tworzenie stron www dla klientów z miasta Zielona Góra i nie tylko! Niezależnie od tego, gdzie mieszkasz możemy stworzyć dla Ciebie nowoczesną stronę internetową, która stanie się dla Ciebie drogą do sukcesu marketingowego. Nie chodzi jednak tylko o to, aby wykonać atrakcyjną witrynę, choć to również bardzo ważne. W końcu procesjonalnie i ciekawie zaprojektowana strona, przyciąga klientów. I o to w pierwszej kolejności chodzi - aby przyciągnąć wzrokiem potencjalnych klientów, ale zatrzymać ich treścią i użytecznością. Budując strony internetowe, wiemy o tym jak ważne jest, aby zadbać o jej funkcjonalność. Niezależnie od tego, czy to strona wizytowa czy bardziej rozbudowana, czyli taka zawierająca wiele zakładek oraz podstron, musi być ona dla użytkownika prosta w obsłudze, a więc zaprowadzić go do najważniejszych dla niego aspektów, a więc tego, co i w jaki sposób oferuje dana firma. Oczywiście niezbędne są informacje o przedsiębiorstwie oraz odpowiednio przygotowany formularz kontaktowy. Projektowane przez nas witryny wyświetlają się na każdym urządzeniu, co umożliwia potencjalnym klientom, przeglądanie oferty zarówno na komputerze i laptopie, jak i urządzeniach mobilnych.  

Dlaczego posiadanie strony internetowej jest korzystne dla zielonogórskich firm?

Jeśli dążysz do rozwoju swojej firmy z Zielonej Góry, strona internetowa to niezbędny element każdego działania marketingowego. Pozwala ona wyeksponować przedsiębiorstwo w sieci oraz trafić do większej grupy odbiorców - nie tylko mieszkańców Zielonej Góry oraz województwa lubuskiego, ale również innych miast oraz krajów, w zależności od tego, czy oferujesz produkty i usługi na szerszą skalę. My dopasujemy do witrynę do potrzeb Twoich oraz grupy docelowej, na której Tobie zależy. Strony firmowe pozwalają nie tylko przyciągnąć klientów, ale również zbudować świadomość marki oraz jej autentyczność. Prawie każdy klient, przed podjęciem decyzji związanej z zakupem usługi lub produktu, sprawdza witrynę w sieci, dzięki temu ma dostęp do informacji o firmie, jej obszarze działania, a także opinii i ocen innych klientów. Jeśli zatem chcesz zaistnieć sieci i zyskać sukces w swojej branży, zdecyduj się na profesjonalną stronę internetową. 

Pozycjonowanie stron w Zielonej Górze - dlaczego to ważne przy projektowaniu stron?

Pozycjonowanie stron Zielona Góra, to możliwość skutecznej reklamy w internecie. Pozycjonowanie oraz SEO zwiększa widoczność strony w wynikach wyszukiwania, a tym samym zwiększa wartościowy ruch na Twojej stronie, co przekłada się na zwiększenie sprzedaży oraz zysków dla firmy. Jeśli planujesz zlecić nam stworzenie strony internetowej, ważne abyś wziął pod uwagę również jej pozycjonowania. Sprawdź, co wykonujemy w ramach tej usługi:

 • Optymalizacja SEO - optymalizacja witryny pod kątem pozycjonowania, analiza branży i słów kluczowych, wybranie odpowiednich fraz, na które będzie pozycjonowana Twoja firma.
 • Marketing internetowy: reklama w google oraz mediach społecznościowych, content marketing (tworzenie wartościowych treści), link building.
 • Prowadzenie blogów branżowych, tworzenie wartościowych artykułów eksperckich i poradnikowych.
 • Raportowanie i monitorowanie wyników oraz działań związanych z wdrażaniem strategii marketingowej.

Jakie są korzyści z wdrożenia strategii pozycjonowania stron?

 • Pozyskiwanie nowych klientów.
 • Zwiększenie widoczności w wynikach wyszukiwania, pod konkretne frazy kluczowe.
 • Zwiększenie sprzedaży oraz ilości wartościowych wyświetleń Twojej strony.
 • Budowanie wizerunku marki.
 • Zyskanie przewagi nad konkurencją.

Zadzwoń aby otrzymać darmową wycenę strony internetowej

+48 535 363 848

Jeśli chcesz zdobyć nowych klientów i zyskać sukces w swojej branży, warto zdecydować się na SEO dla Twojej firmy! Możesz również skorzystać z bezpłatnego audytu swojej witryny, który ukaże podstawowe informacje na temat widoczności Twojej strony w sieci. 

Agencja interaktywna ADwave - co możemy Tobie zaoferować? Oferta i wycena

Chcesz mieć własną stronę internetową lub sklep internetowy? A może jedno i drugie? Nasza oferta jest dostosowana do Twoich potrzeb, oto co możemy dla Ciebie zrobić!

 • Projektowanie stron www w Zielonej Górze: indywidualne projekty, strony wizytówki, e-sklepy, rozbudowane strony internetowe, menu strony, widżety i wiele więcej!
 • Responsywne strony internetowe - strony dopasowane do wyświetlania na różnych urządzeniach - również mobilnych.
 • Witryny dopasowane do Ciebie oraz do potrzeb klienta!
 • Tworzenie tekstów na stronę.
 • Dobór zdjęć do witryny internetowej.
 • Zainstalowanie Google Search Console i Google Analytics.
 • Pozycjonowanie stron internetowych.

Projektowanie stron internetowych w Zielonej Górze - ile to kosztuje?

Przygotowaliśmy dla Was elastyczną ofertę cenową, w zależności od potrzeb:

 1. Strona wizytowa: od 700 zł netto. Usługa obejmuje utworzenie witryny One Page, przygotowanie tekstów oraz zdjęć na stronę, odnośniki do social mediów, zaistalowanie Google Search Console i Google Analytics.
 2. Pakiet standard: od 1500 zł netto.  W skład tej usługi wchodzi m.in. tworzenie i optymalizacja kampanii reklamowych.
 3. Pakiet e-commerce: od 3000 zł netto. W ramach tego pakietu wdrażamy zaawansowane kampanie e-marketingowe.

Masz pytania? Wątpliwości? Nie wiesz, jaki pakiet dopasować do swoich potrzeb? Odpowiemy na pytania. Skontaktuj się z nami i zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić. 

Szybkie Q&A - F.A.Q.

Jak nazywa się osoba tworząca strony internetowe?
Webmaster, to osoba tworząca strony internetowe i aplikacje.
Jaki jest koszt założenia strony internetowej?
Koszt założenia strony internetowej zależy od wielu czynników oraz tego, jaki typ oraz wielkość strony chcemy mieć. Nasza agencja oferuje strony internetowe od 700 zł.
Ile kosztuje roczne utrzymanie strony internetowej?
Również w tym przypadku koszty zależą od różnych czynników, m.in. od wielkości witryny. Przykładowy koszt rocznego utrzymania strony internetowej, to: domena .pl: to koło 100 zł netto, hosting: około 150 zł netto, administracja strony (aktualizacje wtyczek, szablonów wordpressa): od 50 zł netto / mc, certyfikat SSL - darmowy "Lets Encrypt".
W czym najlepiej zrobić stronę internetową?
Polecamy osobiście WordPress za jego funkcjonalność oraz atrakcyjność wizualną, ale CMSów jest wiele, np.: Joomla, Wix, a dla sklepów internetowych: Magento i Shopify.
Ile czasu zajmuje zrobienie strony internetowej?
Stworzenie strony internetowej trwa od około tygodnia do miesiąca, w zależności od ustaleń z klientem oraz wielkości i rozbudowania witryny.
Ile kosztuje strona internetowa one page?
W naszej agencji, cena za stronę internetową typu One Page, czyli stronę wizytówkową, zaczyna się od 700 zł netto.