Linki bezwzględne vs linki względne – znaczenie dla SEO

No Comments

Cały czas trwa spór dotyczący ważności linków bezwzględnych i względnych w świecie SEO. Zakwestionowano indywidualne znaczenie jednych i drugich, ale powszechnie uważa się, że ogólnie rzecz biorąc linki bezwzględne zapewniają lepsze rezultaty, jeśli chodzi o optymalizację SEO, niż linki względne.

Sporo osób twierdzi, że ​​linki bezwzględne zawodzą w mniejszym stopniu podczas indeksowania Twojej strony przez wyszukiwarki. Tak naprawdę nie powinno to robić różnicy, ale wielu wnioskuje, że mają wystarczający powód, (by uznać linki bezwzględne za ważniejsze).

Linki bezwzględne vs linki względne – znaczenie dla SEO

Ponadto boty typu scraper i serwisy RSS mogą „modyfikować” Twoje treści zgodnie z prawem (lub nie). Czy w obu przypadkach nie powinien być przypisywany właściwy link zwrotny do Twojej witryny? Sytuacja ta przemawia na rzecz linków bezwzględnych. Chociaż jest to drobny argument, jednak warto go rozważyć.

No Comments

O nas i o blogu

Jesteśmy firmą zajmującą się marketingiem cyfrowym, koncentrującą się na pomocy naszym klientom w osiągnięciu doskonałych rezultatów w kilku kluczowych obszarach.

Prośba o darmową wycenę

Oferujemy profesjonalne usługi SEO, dzięki którym znacznie poprawiają się wyniki wyszukiwania organicznego stron internetowych, co pozwala im na ubieganie się o najwyższe miejsca w rankingach, nawet jeśli chodzi o bardzo konkurencyjne słowa kluczowe.

Zapisz się do newslettera!Więcej aktualności

Pokaż wszystko