Jak zarabiać na Instagramie?

No Comments

Zarabianie pieniędzy na portalach społecznościowych to obecnie dość powszechna praktyka. Jeśli Ty również o tym myślisz, weź pod uwagę założenie konta na Instagramie. Z serwisu tego korzysta naprawdę wielu aktywnych użytkowników, ma także duży zasięg postów. Czyli zarejestrowałeś się na Instagramie i co dalej?

Jak zarabiać na Instargramie

Jak zdobyć imponującą liczbę obserwujących?

Ilość obserwujących mówi sporo o Twoim koncie czy też o wizerunku firmy w sieci. Jeżeli chcesz zyskać nowych Klientów lub współpracowników, powinieneś najpierw zadbać o zwiększenie zainteresowania Twoim profilem. Na pewno potrzebny jest pomysł jaki ma mieć charakter, wygląd, wydźwięk itd. Następnie umieść na nim najważniejsze informacje o sobie albo o Twojej działalności, kontakt do siebie, a także parę hashtagów. Ich używanie jest szczególnie istotne, jeśli chodzi o tworzenie postów, których zresztą powinno być jak najwięcej. Jednocześnie ich treść ma wciągać i intrygować. Pamiętaj, że zdjęcia muszą być dobrej jakości! Odwiedzaj konta swoich obserwujących, polub ich fotografie, pisz komentarze oraz cały czas staraj się by Twój profil się rozwijał.

Sposoby na zarabianie na Instragramie

Sposoby na zarabianie na Instragramie

  1. Publikowanie zdjęć i opisów dotyczących propozycji znajdujących się w ofercie Twojej firmy. Uwzględnij wszelkie koncepty oraz narzędzia, które mogą zwiększyć liczbę potencjalnych Klientów. Należy do nich chociażby oznaczanie produktów.
  2. Tworzenie treści sponsorowanych – czyli zamieszczasz zdjęcia i posty, dzięki którym promowane są wybrane produkty czy marka. Jak znaleźć firmy gotowe na tego rodzaju współpracę? Istnieją odpowiednie serwisy łączące influencerów oraz sponsorów.
  3. Zastosowanie techniki marketingu afiliacyjnego, która polega na promowaniu konkretnych produktów Twoich partnerów, w zamian za otrzymywanie prowizji od ich sprzedaży.
  4. Prowadzenie konta innej firmy, instytucji, galerii itp.
  5. Sprzedaż zdjęć lub popularnego konta.

Wybór metody na zarabianie na Instargramie powinien być uzależniony od tego czym się zajmujesz oraz jakie są Twoje cele. W przypadku, gdy założyłeś niedawno działalność gospodarczą i chcesz wykorzystać media społecznościowe by ją rozkręcać, wówczas niezbędne jest opracowanie właściwej strategii postępowania. Rzecz w tym, żeby zamieszczane przez Ciebie na Instargramie zdjęcia i posty trafiały do określonej grupy docelowej. Jeżeli uważasz, że przyda Ci się jednak pomoc specjalistów, dla których temat Social media marketing nie ma żadnych tajemnic, koniecznie skontaktuj się z nami. Chętnie wesprzemy Cię w planowaniu i realizowaniu działań, które możesz prowadzić na Instargramie, ale również na Facebooku, Google+, Twitterze, Pinterest oraz innych platformach społecznościowych.

Zostaw komentarz

No Comments

O nas i o blogu

Jesteśmy firmą zajmującą się marketingiem cyfrowym, koncentrującą się na pomocy naszym klientom w osiągnięciu doskonałych rezultatów w kilku kluczowych obszarach.

Prośba o darmową wycenę

Oferujemy profesjonalne usługi SEO, dzięki którym znacznie poprawiają się wyniki wyszukiwania organicznego stron internetowych, co pozwala im na ubieganie się o najwyższe miejsca w rankingach, nawet jeśli chodzi o bardzo konkurencyjne słowa kluczowe.

Zapisz się do newslettera!

Fields marked with an * are requiredWięcej aktualności

Pokaż wszystko