Zalety sprzedaży przez sklep internetowy

5 Comments

Handel internetowy rozwija się w Polsce w bardzo szybkim tempie, w związku z tym coraz więcej osób, które rozpoczynają własną działalność, decyduje się na sprzedaż w sieci. Jeżeli Ty również bierzesz to pod uwagę, koniecznie przeczytaj ten tekst.

Zalety sprzedaży przez sklep internetowy

Jaka jest przewaga sklepu internetowego nad tradycyjnym?

Prowadzenie sklepu internetowego ma sporo zalet, które są szczególnie istotne, gdy właśnie rozkręcasz swój biznes, oto najważniejsze z nich:

 1. Stworzenie e-sklepu jest tańsze niż otwarcie stacjonarnego punktu.
 2. Koszty utrzymania nie muszą obejmować wynajmu lokalu, magazynowania towaru, opłat za media i czynsz, pensji dla pracowników itp.
 3. Nie ma potrzeby, żebyś miał zawsze pod ręką wszystkie oferowane produkty. Najwygodniej jest uzupełniać asortyment dopiero wówczas, gdy wpłyną zamówienia od Klientów, może być również wysyłany bezpośrednio przez hurtownię (dropshipping).
 4. Wykorzystując narzędzia marketingu internetowego masz szansę dotrzeć do wielu potencjalnych Klientów oraz cały czas pozostawać z nimi w kontakcie.
 5. Budowanie pozytywnego wizerunku i silnej marki jest bez wątpienia łatwiejsze w przypadku sklepu internetowego niż stacjonarnego.
 6. Nie musisz być w jednym miejscu przez 8 godzin, a równocześnie możesz sprzedawać swoje produkty właściwie przez całą dobę.
 7. W sklepie internetowym może kupować na raz dowolna ilość osób.

Jaka jest przewaga sklepu internetowego nad tradycyjnym?

Załóż e-sklep

Zakupy online to niezwykle komfortowe rozwiązanie. Bez wychodzenia z domu można porównywać różne produkty, ich wersje kolorystyczne, rozmiary, ceny itd. Potem wystarczy wybrać jeden z nich i dokonać zamówienia, a następnie poczekać na przesyłkę. Nic dziwnego, że liczba e-Klientów wciąż rośnie. Jeśli powyższe argumenty przekonały Cię, że założenie sklepu internetowego to trafiony pomysł, skontaktuj się z nami. Dobrze wiemy co zrobić, by sprzedaż za pośrednictwem własnego serwisu okazała się naprawdę opłacalna. Posiadamy wiedzę i doświadczenie w tym zakresie oraz stosujemy nowoczesne metody pozycjonerskie. Tworzymy proste w obsłudze, profesjonalne e-sklepy, a także pełną i regularną ich optymalizację. W każdej chwili będziesz mógł samodzielnie zmienić opisy czy dodać nowe pozycje, aby zapewnić swoim potencjalnym Klientom jeszcze większą różnorodność. Nie zapominaj też o promocjach, zniżkach i rabatach, to niezawodne sposoby na zachęcenie ich by wracali do Twojego sklepu.

5 Comments
 1. Pingback: Google ograniczy ilość danych jakie przechowuje na temat swoich użytkowników. Dowiedz się co wie o Tobie! - Adwave - Pozycjonowanie stron - marketing internetowy

  • Mariusz
  • 14 maja 2019

  Zakupy przez internet to niesamowita sprawa, która będzie się znacząco rozwijała. Prowadząc własny sklep internetowy nie musimy posiadać własnego magazynu. Możemy na przykład nastawić się na sprzedaż przez platformę amazon, która udostępnia swoje własne magazyny. Dla mnie jako szarego użytkownika podstawową zaletą sklepów internetowych jest szeroki asortyment, który jest dostępny oraz koszty, które są zdecydowanie niższe niż w sklepach stacjonarnych.

  • Paulina
  • 5 maja 2019

  Sklepy internetowe to przyszłość sprzedaży. Społeczeństwo aktualnie robi się co raz bardziej leniwie. Teraz praktycznie wszystko można kupić bez wychodzenia z domu, rozmiar nie pasuje? nie ma żadnego problemu, wszystkie sklepy internetowe posiadają darmowy zwrot swojego towaru i wymianę na rozmiar większy lub mniejszy. Co raz więcej sklepów hurtowych takich jak na przykład Tesco oferuję sprzedaż swoich produktów z transportem do domu na następny dzień, jest to wielkie ułatwienia.

  • Mateusz
  • 29 kwietnia 2019

  Sklepy internetowe są najlepsze. Nie musisz martwić się praktycznie o nic. Jest to wygodne, bo konsument z zacisza domowego może wybrać interesujący go produkt, jest to zdecydowanie tańsze, poniewaz dużo kosztów nam odpada. Wszystko przywożą ci w miejsce, które chcesz.

 2. Chyba najważniejszą zaletą sprzedaży w dropshippingu jest to, że nie musimy posiadać ani magazynu, ani nawet towaru. Mocnym plusem jest też niemartwienie się wysyłką.

Comments are closed.

O nas i o blogu

Jesteśmy firmą zajmującą się marketingiem cyfrowym, koncentrującą się na pomocy naszym klientom w osiągnięciu doskonałych rezultatów w kilku kluczowych obszarach.

Prośba o darmową wycenę

Oferujemy profesjonalne usługi SEO, dzięki którym znacznie poprawiają się wyniki wyszukiwania organicznego stron internetowych, co pozwala im na ubieganie się o najwyższe miejsca w rankingach, nawet jeśli chodzi o bardzo konkurencyjne słowa kluczowe.

Zapisz się do newslettera!Więcej aktualności

Pokaż wszystko